League of Legends r.

Kadarin nowym bohaterem?

Czyżbyśmy poznali imię nowej postaci? Przecieki, tajemnice...

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że nowy bohater najprawdopodobniej będzie stworzony przez DanielaZKleina (ZenonTheStoic) (klik!). Jak się okazuje, pracował on nad postacią o imieniu Kadarin z 17-letnim Samuelem chorującym na mukowiscydozę (co ciekawe, zaangażowany w projekt był także jego ojciec). Stworzenie prototypu zajęło im zaledwie 3 dni.

Kadarin został zaprojektowany jako strzelec z systemem termicznym. Mógł on uwalniać ciepło przy atakowaniu, a kiedy się przegrzał, był mocno spowalniany, ale jednocześnie posiadał wysoką prędkość ataku. Osobiście widzę w tym projekcie zbyt wiele podobieństw do Rumble’a, ale po przeróbkach…

Jeśli chodzi o jego historię, planowano stworzyć go jako noxiańskiego gladiatora, któremu odebrano honor godnej śmierci na arenie przez Dravena, który go – zamiast tego – tylko okaleczył. Kadarin przeniósł się do Zaun, gdzie zbudowano dla niego specjalny strój umożliwiający życie.

DanielZKlein przyznał, że projekt ten bardzo mu pomógł w kwestii tworzenia ADC, zwłaszcza tych bez many. Niestety, sam Kadarin nie powinien funkcjonować jako strzelec. Stwierdził też, że raczej nie jest możliwe, abyśmy kiedykolwiek ujrzeli go w tej formie.

Co jednak ciekawe, w plikach gry znaleziono folder dotyczący Kadarina (a konkretniej – w narzędziu pozwalającym na stworzenie własnej skórki):

qpyUATr

Czyżby jednak koncepcja Kadarina została przywrócona do życia? Czy okaże się on postacią, która niedługo dołączy do Ligi Legend?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]