r.

Jeszcze łatwiej o bana!

Nie tak dawno temu Riot wprowadził nowy system natychmiastowego reagowania, który umożliwia nałożenie kary na gracza w ciągu 15 minut od zakończenia meczu. Teraz wprowadza jego ulepszenie! O co chodzi?

Riot Lyte wyjaśnił tę kwestię szczegółowiej:

“Hej wszystkim,

kilka tygodni temu włączyliśmy wykrywanie specjalnego feedowania, długo pożądany dodatek do systemu natychmiastowego reagowania, który nakłada na sprawców takiego zachowania 14-dniowe lub permanentne bany. Ustawiliśmy wykrywanie tak, aby było bardzo konserwatywne, ponieważ chcieliśmy mieć absolutną pewność, że system odróżni złe gry od zamierzonego pomagania przeciwnikom. System sprawdził już dane kilku milionów gier i jesteśmy pewni, że możemy podnieść jego wymagania o stopień wyżej.

Jak przy wszystkich zmianach systemu reagowania, zespół będzie ręcznie sprawdzał pierwsze kilka tysięcy przypadków, aby upewnić się, że wszystko działa, jak trzeba. To ulepszenie jest już dostępne na serwerach Północnej Ameryki i powoli będzie rozszerzane na cały świat przed końcem roku. Właściwie, system już dokonał pierwszego bana. Oto logi z chatu /all:

[All] (Hecarim): uh… mam to gdzieś
[All] (Hecarim): i riot też ma to gdzieś
[All] (Hecarim): kto chce killa?

Cóż, Hecarimie. Nie mamy tego gdzieś.”

 

Źródło: http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/miscellaneous/i5yNt3I5-upgrading-the-intentional-feeder-detection-system