League of Legends r.

Jesteś w kręgu Mastera, Grandmastera lub Challengera? Rioter chce z Tobą porozmawiać

Jeżeli potrafisz pisać po angielsku i jesteś w kregu Mastera+, skontaktuj się z RiotBlaustoise.

O godzinie 19:28 czasu polskiego RiotBlaustoise zamieścił tweeta:

Cześć, Twitter / gracze LoL-a. Jeżeli jesteście w Masterze+ (Master, Grandmaster lub Challenger) LUB skończyliście poprzedni sezon w Masterze+, chcemy z Wami pogadać na temat rozgrywki, matchmakingu i zachowania graczy w wysokim ELO.

Jeżeli jesteście zainteresowani, proszę, napiszcie do mnie prywatną wiadomość ze screenshotem Waszego profilu w LoL-u, udowadniając Waszą dywizję w tym lub poprzednim sezonie. Napiszcie też, w jakiej jesteście dywizji.

Po południu* podzielimy się z Wami większą ilością informacji.

Oryginał:

* Czasu pacyficznego, czyli ok. 22-24 CEST.

Jak się skontaktować?

Napisz prywatną wiadomość na Twitterze do @RiotBlaustoise. Jak się domyślasz, potrzebujesz do tego konta na Twitterze.

Będąc na jego profilu, wciśnij “Message” pod informacjami o nim lub wciśnij przycisk obok “Follow”, w którym pojawi się opcja “Send a Direct Message”. Oczywiście rozmowa będzie po angielsku.

Warunek przeprowadzenia rozmowy? Dywizja Master+ w tym lub poprzednim sezonie. Udowodnij to dzięki zrzutowi ekranu, na którym widać Twój profil w kliencie. Screeny możesz zamieścić bezpośrednio w wiadomości lub za pomocą strony typu Imgur.

O co w tym chodzi?

Od dawna mówi się, że wysokie dywizje mają duże problemy z matchmakingiem (gra na te same osoby, bardzo długie kolejki) i toksycznością. Riot zapowiadał zdecydowane kroki w tej sprawie – wygląda na to, że już niedługo zostaną podjęte… z pomocą graczy, których to dotyczy.

O matchmakingu wypowiadał się m.in. Faker, najbardziej znany gracz LoL-a. Jego zdaniem problem nie był obecny do końca 2015 roku.