League of Legends r.

JANNA CARRY!

Bez znaczenia, czy mainujecie supporta (może nawet Jannę) i czy gracie w Diamencie - te zagrania i tak zrobią na Was wrażenie!

Osobiście mainuję supporta, choć muszę przyznać, że Janną idzie mi najwyżej przeciętnie. Jest to dla mnie bardzo sytuacyjny pick, jedną istnieją osoby, które są OTP wymienioną bohaterką. Unikalna mechanika oraz mnóstwo CC czynią z niej uniwersalnego supporta, nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy byłaby ona słaba. Wszystko zależy od umiejętności posługującego się nią gracza. Pasyw przyspieszający sojuszników, podrzucenie, spowolnienie, tarcza, która dodatkowo zwiększa zadawane przez nas obrażenia i przede wszystkim ultimate, który jest w stanie obrócić każdy teamfight na korzyść drużyny.

Przedstawiamy najlepsze zagrania Janną! Musicie przyznać, że nie każdy wpadłby na wykorzystanie jej umiejętności w taki sposób. Doskonale dopasowują się do ruchów pozostałych graczy, jak i wygrywają pojedynki solo (ewentualnie z pomocą wieży). Oglądajcie do ostatniej sekundy!

Spora część z tych plejsów to po prostu mistrzostwo! Szacunek dla każdego maina Janny! Jak się Wam podoba filmik? Może macie swoje, lepsze zagrania? Dajcie znać w komentarzach!