League of Legends r.

Jakie postacie są najlepsze z nowym Galio?

Nowy Galio zdążył się już zadomowić w Lidze. Jakie postacie są najlepsze z nowym Galio? Yasuo? A może ktoś inny? Sprawdźcie sami!

Kiedy połączymy R Malphite i podrzucenie z R Galio, to otrzymamy naprawdę solidne, podwójne wybicie w powietrze z masą CC. Najlepszą częścią tego jest redukcja 40% obrażeń dla sojuszników, co pozwala naszej skale przetrwać wszystko, czym przeciwnicy zaatakują.

Duele i zalockowanie się na jednej postaci to robota, do której Vi jest najlepsza. Jednakże ADC/Strzelcy mogą jej przeszkodzić. Wraz z Galio, Vi będzie idealna do niszczenia łatwych celów i ADC, którzy pozostaną w prawie permanentnym zatrzymaniu i po chwili będą oglądać szary ekran.
 
Podobny do Vi, Yasuo może masowo “usuwać” przeciwników, z kolei Galio może użyć ulta na jednego sojusznika i zapewnia Yasuo masę potencjalnych, podrzuconych celów – idealnie, aby użyć R Yasuo.
Jedno z cięższych zadań dla Galio – idealnie trafić swoim ultem, aby uratować swoich sojuszników/podrzucić masę przeciwników. Galio może namierzyć niewidzialnego Shaco, co pozwala na naprawdę niezłe podrzucenie przeciwników.

Podobny do Shaco, Wukong zapewnia niewidzialność, dzięki której Galio może użyć ulta w idealnym momencie. Jednakże różnica między Shaco a Wukongiem jest taka, że Wukong ma mniejszy czas niewidzialności, ale w zamian ma naprawdę potężnego ulta, który wraz z R-ką Galio potrafi spowodować masę szkód.

Jaka według Was jest najlepsza postać symbiozy z Galio? Yas, Shaco – a może ktoś inny? Znaleźliście coś może sami? Jeżeli tak, to napiszcie i pochwalcie się!