r.

Jak zdobyć klucz do Paladins?

Już raz pisaliśmy na ten temat, jednak czas zaktualizować informacje! 

Istnieje co najmniej kilka sposobów na otrzymanie klucza do Paladins – mniej lub bardziej wymagających (czasowo, finansowo i tak dalej…).

Zatem – jak zdobyć klucz?

Dołącz do naszej grupy!

Nasza grupa Paladins to nie tylko możliwość na zdobywanie najświeższych newsów i znalezienie osób do gry – rozdajemy też klucze! Ach, wiem, brzmi jak wredna reklama, jednak po prostu zależy nam na stworzeniu spójnego polskiego community Paladins ^-^ Zatem – zapraszamy: klik!

12369191_1690225897855999_7804669682847527602_n

Kup!

Jest to zapewne sposób, który nieszczególnie Ci się podoba, jednak zdecydowanie wymaga najmniej czasu i jest najpewniejszy. Ponadto, kupując tzw. Zestaw Założyciela, nie tylko otrzymujesz dostęp do gry, ale też kilka dodatkowych elementów!

founders

Niestety, Zestaw Założyciela nie należy do najtańszych (jak na grę w fazie bety). Ponadto, jest to oferta ograniczona czasowo – to znaczy, że w każdej chwili możliwość zakupu może zniknąć.

Zarejestruj się i czekaj na klucz

Hi-Rez co jakiś czas rozdaje klucze osobom, które zarejestrowały się jako oczekujące na dostęp do bety gry. Również możecie to zrobić na stronie Paladins: klik!

Jest to zdecydowanie najbardziej czasochłonna opcja.

 

Przeglądaj H2P ^-^

Zarówno H2P, jak i inne serwisy czasem dostają klucze od Hi-Rez na giveaway dla czytelników. Taką akcję przeprowadził już np. eurogamer.net czy pcgamer.com, rozdając 500 kluczy – może niedługo znajdziecie ją na naszym portalu? Kto wie… ^-^

Jeśli natomiast chcecie sprawdzić, czy inne portale nie oferują dostępu do Paladins – polecam użycie… Google. Fraza “paladins key” i “ostatni tydzień“/”ostatnie 24 godziny” w narzędziach wyszukiwania znacznie ułatwiają sprawę!

Znajomi

Każdy gracz, który osiągnie 4 poziom w grze, otrzymuje 3 darmowe klucze, które może rozdać. Jeśli więc znacie osobę, która gra w Paladins – zapytajcie, czy nie podzieliłaby się z Wami dostępem! Jeśli się zgodzi, otrzymacie mail z powiadomieniem i sam klucz!

zaproszenie_paladins

Jeśli zastanawiacie się , jak rozdać klucz znajomym… Po osiągnięciu 4 poziomu dostajecie 3 klucze – gdzie ich szukać?

  1. Wejdźcie na tę stronę: klik! i zalogujcie się tymi danymi, którymi logujecie się do gry
  2. Wejdźcie w zakładkę “Invitations”
  3. Wpiszcie maile znajomych i gotowe – dostaną oni zaproszenie do gry na maila! A jeśli nie znacie maila…
  4. Wpiszcie jakiekolwiek maile, które na pewno nie istnieją, np. [email protected] i wyślijcie. Wtedy zobaczycie kody do gry, które możecie przekazać innej osobie. Będzie ona mogła je zarejestrować na własnym koncie, nawet jeśli posiada inny mail niż ten, który wpisaliście.

Facebook

Co prawda strona Paladins na Facebooku (klik!) nie jest szczególnie aktywna, jeśli chodzi o posty twórców, jednak gracze to nadrabiają! Czytajcie ich komentarze, wiele osób nieraz ogłasza, że ma dostępne klucze do rozdania. Ta sama sytuacja ma miejsce na stronach i grupach fanów.

Twitter

Tutaj twórcy są już nieco aktywniejsi (klik!) i nie tylko dodają informacje dotyczące gry, ale czasem też rozdają klucze. Przeglądajcie najnowsze tweety!

twitter_paladins_giveaway

Reddit

Na reddicie znajdziemy specjalny temat, w którym gracze piszą o posiadanych kluczach do rozdania (klik!). Warto również przeglądać kolejne wątki, nieraz ludzie dodają własne posty z ogłoszeniem, iż chętnie podzielą się dostępem do gry.

Oficjalne forum Paladins

Również na forum Paladins znajdziemy temat, w którym możemy spodziewać się kluczy od innych graczy – śledźcie kolejne komentarze tutaj: klik!

forum_paladins

Zakup

Owszem, można znaleźć osoby, które sprzedają dostęp do gry – jest to jednak zabronione. Z tego też powodu nie będę podawała miejsc, w których można znaleźć takowe oferty.

Miłej gry, moi drodzy! Mam nadzieję, że spotkamy się w Paladins! 

Jeśli znacie jeszcze jakiś sposób na zdobycie klucza, który nie został tu wymieniony – dajcie znać, a na pewno go dopiszemy!

Wszystko o Paladins

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, kliknij w ten link – Click! Lub w poniższy obrazek. Znajdziesz w środku opis bohaterów, umiejętności, map oraz mechanik związanych z grą.

paladinswikipedia

[latest_posts category=”paladins” count=”6″]