League of Legends r.

Jak śledzić profile w LoL-u swoich znajomych/prosów? Mamy dla Was rozwiązanie – SoloQ Tracker!

Chcecie mieć pod ręką profile Waszych znajomych i/lub prosów ze sceny e-sportowej? Mamy dla Was coś fajnego, bo apkę na telefony - SoloQ Tracker.

Możecie pamiętać, lub też nie, ale kiedyś istniała aplikacja, która nazywała się LoLStalker – i jej działanie było bardzo proste:

  • Chodziło o stworzenie apki, która pozwalałaby śledzić przyjaciół/prosów dzięki jednemu kliknięciu na telefonie.

Teraz czas na nową wersję LoLStalker, czyli SoloQ Tracker!

Działa bardzo prosto, będziecie mogli zobaczyć jej działanie w skrócie poniżej, ale – apka działa na trzeciej generacji Riot API, co jest całkiem sweet. Także możemy np. followować ulubionego streamera, który gra na serwie NA, jak i śledzić naszych przyjaciół, którzy grają na EUNE.

Download:

Android

IOS

Aplikacje pochodzą z oficjalnych sklepów obu platform, więc chill.

Sami zobaczcie, jak wygląda ta apka:

  • Najpierw mamy taki pusty ekran (oczywiście po ściągnięciu i po zainstalowaniu). Wtedy musimy kliknąć w na ekranie.

  • Wtedy ukaże się nam miejsce, gdzie możecie wpisać nick znajomego/prosa i wybrać region. Nie, nie pytajcie o tę klawiaturę.

  • Powiedzmy, że dodałem Tobiasa Fate, a raczej zacząłem go obserwować – w tym momencie wyświetla się on na naszym ekranie wraz z jego rangą.

  • Jeżeli będziemy chcieli wejść w ten profil (tutaj cały czas Tobias Fate), to wyświetlają się nam standardowe informacje – mecze, winrate etc.

Całkiem ciekawa apka?

Może nie przyda się ona wszystkim, ale jeżeli chcemy mieć pod ręką znajomych czy prosów i chcemy zobaczyć, jak sobie radzą – jest to świetna aplikacja!