League of Legends r.

Jak radzić sobie z typowym mainem Yasuo?

Jak często spotykacie w swoich grach Yasuo? Jak zazwyczaj kończy się jego gra? Jak wygląda jego nastawienie do gry? Chyba niezbyt ciekawie... Oto kilka porad, jak radzić sobie z OTP Yasuo!

Na wstępie pragnę podkreślić, że artykuł powstał w celach humorystycznych i nie ma na celu nikogo obrazić. Peace!

Wyobraźcie sobie sytuację: 

Po ciężkim dniu w pracy/szkole postanowiliście zrelaksować się przy najprzyjemniejszej grze, jaka kiedykolwiek powstała – League of Legends. Ochoczo wybieracie rodzaj rozgrywki i wchodzicie do kolejki. Akceptujecie mecz, a po chwili Waszym oczom ukazuje się on…OTP Yasuo.

Znalezione obrazy dla zapytania yasuo main

 

Co wtedy zrobić? Jak należy zachować się w takiej sytuacji, aby w chwili zakończenia meczu Wasza twarz nadal pozostała uśmiechnięta, a żaden przedmiot z Waszego otoczenia nie został uszkodzony? Zobaczcie!

Wygląda to mniej więcej tak:

  1. W ekranie wyboru bohatera, zidentyfikujcie cel – Troll Yasuo. (może to być gracz, który zadeklarował sobie tego bohatera, lub ten, który już od samego początku wyzywa wszystkich wokół)
  2. Jeśli gracie na Jungli/Midzie/Topie (działa tylko, gdy OTP Yasuo zmierza na górną, bądź środkową aleję) pokażcie, że chcecie zagrać czymś OP, np Maokai lub Nautilus.
  3. Gdy macie możliwość banowania – natychmiast zablokujcie Yasuo. Po tym niezwykle odważnym czynie, przygotujcie się na sporą ilość wyzwisk. Prawdopodobnie dowiecie się czegoś nowego o swoich rodzicach, etc.
  4. Napiszcie coś w stylu: “Przepraszam! Proszę, nie zabieraj mi XYZ! (w miejsce ‘XYZ’ wstawcie coś kozackiego, np Nautilus na Topa). Przysięgam, że nie widziałem, że chcesz wziąć Yasuo!”
  5. Tu następuje moment, w którym to nerwy naszego sojusznika nie wytrzymują. Wybrał zadeklarowaną przez Was postać, rzucając w Was wszystkimi wyzwiskami, jakie przyszły mu do głowy.
  6. Dla siebie wybierzcie coś, czym czujecie się pewnie.
  7. Po rozpoczęciu gry, przez pierwsze minuty nadal będziecie dowiadywać się coraz to nowszych rzeczy o Waszych rodzicach, a przy okazji poznacie kilka nowych słówek. Nie przejmujcie się tym! Gracze Yasuo mają to do siebie, że dość szybko zapominają o nieprzyjemnej sytuacji, która dopiero miała miejsce. (0/15/3 w poprzedniej grze, a oni nadal pickują tego chińczyka z fletem)
  8. Pomóżcie mu na linii najlepiej jak potraficie, aby zyskał dość znaczącą przewagę i zaczął Wam dziękować za pomoc, oraz za to, jak niesamowitymi osobami jesteście.
  9. Wygrajcie grę.
  10. +1 Teamwork dla Waszego kolegi.

Gra wygrana, humor nadal dopisuje, a przy okazji uszczęśliwiliście jednego z Yasuow mainów. Czego chcieć więcej? Zabierajcie się za następną grę, powtarzając nasz scenariusz!

Nie ma co się więcej rozpisywać. Powtórzę tylko raz jeszcze. Artykuł powstał jedynie w celach humorystycznych. Traktujcie go z dystansem! Powodzenia na Summoner’s Rift!