League of Legends r.

Jak powstają splasharty?

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda rysowanie grafik do gry? Chcielibyście zobaczyć, jak powstają splasharty do League of Legends? Zapraszamy do oglądania.

Grafiki z League of Legends zachwycają wielu z nas. Pewnie spora część fanów gry chciałaby rysować tak dobrze, jak zatrudnieni w Riot Games graficy.

splasharty

Zastanawiało Was kiedyś jak powstają takie rysunki? Jeśli sami rysujecie lub interesujecie się innymi artystami, bardzo możliwe, że znacie określenie SpeedPaint. Twórcy publikują filmy, które wcześniej nagrali w trakcie tworzenia swoich prac. Oczywiście czasem jeden portret, fanart czy pejzaż zajmuje długie godziny (a nawet dni), stąd też filmy tego typu przyspiesza się, co finalnie daje całkiem ciekawy efekt.

Twórcy gry udostępnili nam kilka tego typu filmów, które ze względu na swoje lata, dziś są już przez wielu zapomniane (a część graczy w ogóle nie miała okazji ich zobaczyć). Zapytałam Was jakiś temu w komentarzach, czy chcielibyście zobaczyć artykuł na temat tworzenia grafik do League of Legends. Jako, że sporo osób okazała się być tym zainteresowana – mamy dla Was ten właśnie wpis.

Kto wie, może te filmiki zainspirują Was do rysowania? Zapraszamy do oglądania.

Jak powstają splasharty z League of Legends?

Znaliście tego typu filmiki? Lubicie oglądać SpeedPainty?

Jeśli jesteście zainteresowani resztą tego typu produkcji, zapraszam tutaj. Bardzo możliwe, że traficie na filmik, który przedstawia Waszą ulubioną postać z LoL-a.

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.