League of Legends r.

Jak najszybciej levelować konto?

Chcecie mieć wysoki poziom, by pokazać zainteresowanie tą grą? A może wolicie po prostu przerażać znajomych brakiem życia lub im imponować? Cóż, jeśli któraś z tych opcji Was interesuje, ten artykuł jest dla Was!

Oczywiście jest różnica między najłatwiejszą, najciekawszą i najszybszą. Niezależnie jednak od wyboru ścieżki najlepszym dodatkiem są Exp Boosty. Mimo wszystko należy pamiętać niestety, że te kosztują RP, aczkolwiek jeśli zależy Wam na wyższym poziomie lub na szybkim zdobyciu Niebieskiej Esencji, ten wydatek nie powinien być wielką przeszkodą.

Jeśli już zdecydowaliście się na zakup Dopalacza Punktów Doświadczenia, należy jeszcze określić, który jego typ preferujemy. Jeśli macie w planach maraton gier, najlepiej wybrać boosta na kilka dni, jeśli jednak gracie od czasu do czasu, stanowczo lepszym ekonomicznie rozwiązaniem będzie zakup dopalacza na kilka gier.

Przechodząc do trybów gry lub taktyk…

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że mapy inne od Summoner’s Rift mają zmniejszoną ilość bazowego expa. Z założenia jednak mecze trwają tam o wiele krócej.

Odradzam granie ARAM-ów, gdyż o wygranej tam często decyduje losowość postaci, które dostaną obie drużyny, a przecież zwycięstwo zwiększa ilość PD. Dodatkowo ten tryb potrafi się przedłużyć do kilkudziesięciu minut. Nie jest to więc zbyt opłacalny wybór, no chyba że po prostu jesteście miłośnikami trybu ARAM.

Z doświadczenia, albo bardziej artykułów o najszybciej wbitych poziomach, wiemy, że większość tych osób grała z dopalaczem ośmiominutowe rozgrywki na boty na Twisted Treeline. Możecie o tym przeczytać tutaj (tam znajdziecie przekierowania na pozostałe artykuły o wbijanych poziomach). Faktycznie, jeśli zależy Wam tylko na poziomie i jesteście gotowi, by usnąć podczas gry, to najlepiej zabrać się za tę wersję expienia.

Pewien gracz zrobił sporo obliczeń, pokazując, że TT jest lepszym wyborem niż SR, ale tylko kiedy macie wykupiony Dopalacz PD. Z całością możecie zapoznać się tutaj.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ja levelowałam swoje konto przy wykupieniu Dopalacza PD i grania ARURF-ów, bo akurat te były dostępne. Rozgrywka mimo wszystko toczyła się na Summoner’s Rift, ale mecze były dość szybkie i w większości przypadków kończyły się w ciągu dwudziestu minut. Dodatkowo trudno było mi się nudzić, bo nie grałam sama, no i nie walczyłam z botami. Osobiście najbardziej polecam to rozwiązanie.

Czy właściwie zwracacie uwagę na poziomy w League of Legends? Może Wy macie swoje sposoby na szybkie levelowanie?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.