League of Legends r.

Jak może wyglądać następny skin do Iverna? Riot pracuje nad nową historią Nautilusa!

Brakuje Wam jakiegoś pomysłu na skin do Iverna? Riot (oficjalnie) ma świetny koncept, który nie został wydany na premierę bohatera - jest kozak. Dodatkowo (także oficjalnie) Riot pracuje nad nową historią Nautilusa.

Zacznijmy może od Iverna:

Na wstępie powiem, że zawsze jest szansa na to, że Riot nie wykorzysta tego pomysłu, aczkolwiek są podstawy, aby twierdzić, iż w przyszłości (bliższej lub dalszej) go zrealizuje.

Riot planował, aby na premierę Iverna to nie Candy King był jego skórką – tylko Alien Abduction

Kojarzycie, że w LoL-u jest już skórka “alienów”? Alien Invader Heimerdinger czy może tak bardziej po swojskiemu: Heimerdinger Marsjanin.

Legendarka za 1820 RP.

Na czym miałby polegać skin do Iverna?

Abduction z j. angielskiego oznacza porwanie – wiecie, obcy w teorii lubią to robić obywatelom Ziemi czy naszym krowom. A w tym wypadku chodzi bardziej o porywanie… obozów w dżungli. Ivern posyłałby niewinne stworzenia do swojego statku za pomocą czegoś w stylu lasera z nieba (tzn. zamiast uwalniania obozów).

Nautilus – Riot oficjalnie pracuje nad jego nową historią

To już oficjalne – jak Riot wspominał około miesiąca temu, zespół odpowiedzialny za historię LoL-a chce zająć się m.in. Bilgewater. I tak, zapowiada się duża aktualizacja tego regionu, aczkolwiek Rioter Scathlocke potwierdził, że (jak na razie) Naut dostanie dużą aktualizację lore. Albo bardziej po ludzku: “rework historii”.

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, ale powstał wątek, w którym gracze mogą się wypowiedzieć nt. najważniejszych elementów Nautilusa. Jeżeli chcecie się wypowiedzieć, to klik.