League of Legends r.

Idealne picki na soloQ!

Niedawno rozpoczął się nowy sezon i zapewne część graczy wróciła do ligi. Pewnie zastanawiacie się jakie postacie są najlepsze w solo kolejce do zdobywania punktów. Tutaj właśnie ja śpieszę Wam z pomocą!

Zacznijmy od Toplane

W obecnym czasie coraz bardziej grywalne są tanki, czasami zabójcy, a jeszcze rzadziej strzelcy typu Queen. Póki co najlepiej spisują się:

Obecnym liderem jest Gangplank ze swoim 53,13 % win ratio. Sporym zaskoczeniem jest Olaf, który niszczy każdego na pierwszych poziomach, lecz później nie jest tak kolorowo.

A teraz Jungla!

W lesie nie ma dużych zaskoczeń, dalej Evelynn niszczy dosłownie wszystko. Bardzo dobrze działa też Xin Zhao, niepokonany w pojedynku 1 vs 1.

Midlane!

Ostatnio bardzo dobrze radzi sobie Aurelion Sol, jednak mało kto nim gra.  Oprócz niego Malzahar jest genialnym pickiem ze względu na swój bardzo mocny damage i ultimate’a, który potrafi zmieniać losy gry.

   

Adc!

League of Vayne zawitało do Lol’ a. Vayne już od dłuższego czasu potrafi zmieść wszystkich strzelców na miazgę, jednak dalej mocni są m.in kog, czy draven.

Xayah

 

Support!

Jako wsparcie zdecydowanie króluje Taric wraz z  Janną czy też Alistarem. Wszystkie te 3 postacie idealnie pasują do Vayne co daje niepokonanego botlane!

Co myślicie o tych championach, jest tam Wasz ulubiony, a może macie jakieś sugestie? Piszcie w komentarzu!