League of Legends r.

Ice Festival Evelynn – em… kupowalibyście?

Czas na kolejny koncept który może dość mocno wpaść w oko - dzisiaj przyszła pora na coś dla Evelynn. Otrzymała ona reworka ostatnio, a taki skin pewnie kupiłby każdy kto lubi nią grać!

Dzisiaj czas na kolejnego arta, który poruszam ze względu na… ogólny fakt iż Evelynn otrzymała skina dość dawno. Ile minęło od ostatniego skina dla Eve?

Trochę:

  • 28 listopada 2014 -> Włamywaczka Evelynn

Więc w sumie dawno nie dostaliśmy żadnego skina – wiecie, Eve otrzymała reworka w S7 i jest to jeden z lepszych reworków jakie mogliśmy zobaczyć w Lidze.

W sumie też możemy powiedzieć że jej niektóre skórki dostały niezłego “apgrejda”, ale cały czas przydałby nam się kolejny skin dla Evelynn. Nawet z tego względu że jest szansa iż jakiekolwiek nowe skórki dla Evelynn mogłyby się sprzedawać w podobnej ilości co skiny przykładowo do Ahri, Lux czy Katariny.

W sumie to Eve nie jest postacią która “najdłużej czeka na skina”, ponieważ stoi gdzieś na 12 miejscu w takowym zestawieniu. Ale cały czas – moim zdaniem jest całkiem duża szansa że Eve otrzyma skina wcześniej, aniżeli np. J4 czy Veigar, ze względu na jej…”duże szanse na wysoką sprzedaż“.

Czyli tak w skrócie: Riot najpewniej rzuci nam jednego skina do Eve za jakieś pół/maks. rok; oczywiście są też postacie które też czekają na swoje skiny (hey Swain, Urgot, czy nawet J4 który czeka na swoją skórkę od 1193 dni)

Ale żeby nie było że “KLIKBAJT, GDZIE KONCEPT?!?!?!” – no to macie:

Ice Festival Evelynn

  • Splashart

  • Ekran ładowania

  • Ogólny wygląd postaci

I coś przez co chciałem to dodać tutaj – dwa gify, które fajnie pokazują jej wygląd w grze:

I jak, podoba Wam się taki projekt dla Eve?

Meh, meh, bo kupowanie… dość odkrytymi częściami ciała jest złe, czy może kupowalibyście?

Wiem dobrze od kogo jest to art – to pozostawmy bez słowa.