League of Legends r.

[HOT] Wyciek umiejętności Galio!

Po raz kolejny w dziwny sposób wyciekły skille Galio. Tym razem z jakiego chińskiego kanału YT.

Odświeżajcie artykuł – aktualizuję go na bieżąco i odpisuję umiejętności.

Video zostało usunięte – na szczęście zapisałem je na dysku. Macie:

  • [Bierna] – Galio co jakiś czas posiada wzmocniony atak, który po uderzeniu we wroga zada obrażenia obszarowe.
  • [Q] – Galio bierze zamach swoimi skrzydłami wystrzeliwując dwa pociski, które się krzyżują w wyznaczonym obszarze. Umiejętność zadaje również obrażenia jednostkom na torze lotu. Prawdopodobnie jednostka trafiona podwójnie otrzyma dodatkowe obrażenia lub/i zostanie na nią nałożony jakiś negatywny efekt. Wydaje mi się, ze ten efekt to dodatkowe obrażenia rozłożone w czasie (DoT).
  • [W] – Galio otacza się aurą, wrodzy bohaterowie po zetknięciu z nią zostają sprowokowani do ataków w Galio. Przy udanym tauntcie Galio prawdopodobnie otrzyma jakąś premię do pancerza lub odporności na magię. Umiejętność ta posiada prawdopodobnie wersję bierną – która sprawa, że po x czasie Galio otrzymuje x tarczy absorbującej obrażenia magiczne.

  • [E] – Galio wykonuje szarżę. Odrzuca cele po drodze oraz podrzuca w górę trafiony przez siebie cel na końcu ścieżki umiejętności.
  • [R] – Galio wzbija się w powietrze. Kamera oddala się. Galio uderza w ziemię podrzucając wrogów oraz dając prawdopodobnie jakiś buff dla własnych współtowarzyszy. Wydaje mi się, że celem umiejętności może być jedynie współtowarzysz.

// Tak, poprawiam literówki – to oczywiste, że piszę najpierw na szybko, aby przekazać jak najszybciej informacje i zaktualizować temat, a dopiero później robię poprawki.