League of Legends r.

Helen Stifler jako Blood Moon Diana?

Nie trzeba było długo czekać, by znana cosplayerka - Helen Stifler - wrzuciła do swojej galerii zdjęcie przedstawiające ją jako Blood Moon Dianę. Co przygotowała poza tym? 

Helen kojarzy już wielu z Was, pisaliśmy o niej niejednokrotnie. Wcieliła się między innymi w Star Guardian Jinx, Ahri, Riven, Katarinę, Zyrę, Kleda, a nawet Aureliona (zobaczcie poprzednie wpisy o niej: klik). Jako, że cosplay jest jej pasją, zaraz po zapowiedzi skinów Blood Moon można było spodziewać się, że Helen przygotuje coś z tej okazji. Oczywiście to nie jest jedyne jej nowe zdjęcie na oficjalnym facebooku.

Dziś pokażemy Wam nowości z jej galerii. Po komentarzach pod innymi wpisami wiemy, że wielu z Was bardzo lubi cosplay’e Helen i chętnie ogląda jej nowe przemiany.

Nowe cosplay’e od Helen Stifler

Helen

“Nowa Blood Moon Diana bardzo mnie zainspirowała!! Jaki jest Wasz ulubiony skin z serii Blood Moon? (Przepraszam za niechlujne włosy, nie mam normalnej peruki dla niej).” – pisała na Facebooku.

W styczniu Helen wrzuciła również porównanie codziennego wyglądu i tego, jak zmienia się, gdy wciela się w postacie z gier lub filmów.

Na koniec, już nieco starsze zdjęcia (jednak o nich nie wspominaliśmy), które mogą zaciekawić fanów Elementalist Lux. Bardzo możliwe, że spodobają Wam się, jeśli najczęściej wybierane przez Was formy to Magma i Dark.

Helen

Helen

“Jestem bardzo podekscytowana!! Tyle strojów do cosplayu :D. Planuję zrobić 2 albo 3 formy (a może nawet wszystkie 10, lol). Na początek forma Dark <3. Jaka jest Wasza ulubiona forma?” – pisała pod zdjęciem.

Co sądzicie o jej najnowszych strojach? Jak Waszym zdaniem wyszła jej Blood Moon Diana? Czy oby sporo przeróbki w Photoshopnie nie jest rażące?  Napiszcie w komentarzach.

Widzieliście może inne cosplay’e najnowszych skórek z League of Legends? Możecie podzielić się nimi pod tym wpisem.