r.

Zmiany w Hearthstone! Gra pełna nowych wrażeń!

Blizzard poinformował nas jakie zmiany nastąpią wraz z nowym dodatkiem Hearthstone: Przedwieczni Bogowie!

Zbliża się Rok Krakena, a wraz z nim przyszedł czas, aby podzielić się z wami wynikami oceny kart podstawowych i klasycznych. Skupiliśmy się właśnie na tych kartach, ponieważ w nadchodzących latach będą one niezbędne w obu formatach gry: Standardzie i Dziczy. Dokładnie rozważyliśmy każdą wprowadzaną zmianę; przeanalizowaliśmy własne dane, a także mnóstwo opinii od członków społeczności. Sądzimy, że na podstawie tych informacji wytypowaliśmy do przeróbki właściwe karty.

Hearthstone i zmiany w kartach!

Jakie nastąpią zmiany? Pierwszym punktem w artykule Blizzarda są kart dla Druida. Zostają one zmienione pod względem zarówno efektu jak i kosztu many. Drzewiec Wiedzy teraz będzie mógł nam dobrać jedną kartę lub wyleczyć cel o 5 punktów zdrowia. Następną osłabioną kartą jest Siła Natury, która będzie kosztować 5 many, jednak będzie przyzywać 3 drzewce bez szarży oraz bez efektu śmierci na koniec tury! Ostatnim zmienionym minionem Druida jest Opiekun Gaju, który stracił 2 punkty zdrowia.

Zmienioną kartą Rexxara lub Alerii jest Znak Łowcy, który teraz kosztuje 1 kryształ many.

Oberwało się również Łotrowi, którego Nawałnica Ostrzy zyskała na koszcie 2 kryształy many i od teraz jej efekt działa tylko na stronnikach! Poza tym zaklęciem nerf dostała karta Mistrzyni Kamuflażu i jej efekt ukrycia stronnika. Teraz trwa tylko do następnej tury gracza.

Co do zmian w neutralnych kartach jest ich dosyć sporo, więc wymienię je w podpunktach.

  • Sowa Żelaznodzioba: jej kosz został zwiększony do 3 kryształów many.
  • Łowca Grubego Zwierza: jego koszt został zwiększony do 5 kryształów many.
  • Nożownik: jego wartość ataku została zmniejszona o 1.
  • Trędowaty Gnom: jego wartość ataku została zmniejszona o 1.
  • Tajemny Golem: stracił efekt Szarża oraz jego zdrowie zostało zwiększone do 4.
  • Ognisty Olbrzym: jego koszt został zwiększony do 25 kryształów many.

Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone wraz z dodatkiem Przedwieczni Bogowie w dniu 27 kwietnia. Jak Wam podobają się te zmiany? Czekamy na komentarze!

[latest_posts category=”hearthstone” count=”6″]