League of Legends r.

Grafika z ostrzami: nowa seria skórek związana z Patronami?

Skórki odpowiadające Patronom? To jest jakiś pomysł...

Zobacz też:

W niedawnej informacji od Riotu pojawiła się grafika, którą większość graczy odnosi do zapowiedzianej skórki Ultimate. Została ona jednak dodana przy części na temat nowego motywu skórek. Jeden z graczy, u/dpoolimmortal, postanowił ją przeanalizować właśnie pod kątem nowej tematyki skinów.

Większość skórek posługuje się raczej podobną kolorystyką, natomiast w tej grafice wykorzystano zupełnie inne kolory (podobnie jak w  seriach PROJECT czy Mecha Kingdoms). Kolory te znamy już z innej części gry: pomysł autora sugeruje, że nowy motyw to… Patronowie. Co za tym przemawia? Przede wszystkim kolory – te użyte w ostrzach odpowiadają tym, które przypisano poszczególnym Patronom. Zgadza się również liczba ostrzy.

Autor sugeruje, że seria ta mogłaby być wydana przy okazji drugiej serii Patronów.

Strażniczka

Strażniczka to Patronka powiązany z kolorem niebieskim. Według autora niebieskie ostrze – ze względu na wcięcie pod rękojeścią – przypomina miecz Aatoxa. Przy okazji warto zauważyć, że głowa strażniczki przypomina rogi Aatroxa.

Przewodniczka

Przewodniczka odpowiada barwie zielonej. Autor sugeruje, że tej roli przypisać można by Riven. I jej miecz, i ten z grafiki są szerokie u podstawy i mają wystającą rękojeść. Oczywiście miecz z grafiki nie jest złamany – pamiętajmy jednak, że nie we wszystkich skórkach Riven zachowano ten motyw (np. Arcade).

Sztukmistrz

Sztukmistrz to Patronk koloru fioletowego. Trudno zidentyfikować, do kogo mógłby należeć fioletowy sztylet / krótki miecz – jest to bowiem broń, która pojawia się u kilku postaci korzystających z tego Patrona:

  • Akali (mógłby to również być kunai),
  • Katarina (jej ostrze jest jednak profilowane),
  • Rengar (jego ostrze jest jednak bardziej zakrzywione),
  • Pyke (nie zgadzają się jednak proporcje),
  • Talon (nie wydaje się jednak, żeby to ostrze miało być mocowane do rąk),
  • Shaco.

Najbardziej pasujący wydają się więc Akali oraz Shaco. Wydanie kolejnego skina dla Akali byłoby jednak dość dziwne, biorąc pod uwagę, że dostała ich dwa w zeszłym roku, a w tym jest zaangażowana w K/DA. Ale kto wie? Niezależnie od tego Shaco również wydaje się odpowiednim typem.

Opiekun

Opiekun to Patron odpowiadający barwie żółtej. Autor zwrócił uwagę, że – porównując ostrza niebieskie i żółte – można zauważyć, że z pewnością są to pełnowymiarowe miecze, jednak jeden z nich na końcu jest silnie zakrzywiony.

Na podstawie kształtu miecza autor przewiduje, że należy on do Tryndamere’a. Inna opcja to mocno wystylizowany miecz Garena, jako że jego Patron również jest Opiekunem.

Cesarzowa

Cesarzowa to Patronka koloru różowego. Z postaci posiadających tego Patrona jedynie Rengar wydaje się pasujący pod względem kształtu miecza. Wśród innych bohaterów można by go dopasować również do Katariny – tę jednak autor podejrzewa o inną skórkę z tej serii.

Wojownik

Czerwony Patron to wojownik. To właśnie jego miałaby reprezentować Katarina. Jej ostrze jest silnie zakrzywione na końcu, również kolorystyka wydaje się wyjątkowo pasująca do tej bohaterki. Problem jest jednak jeden: Katarina nie posiada Patrona wojownika (posiada dwie Cesarzowe oraz Sztukmistrza).