League of Legends r.

Gracze narzekają na problem z zaakceptowaniem gry

Drużyna do gry została znaleziona. Klikasz "przyjmij" i... nie, nic się nie dzieje. Jeszcze raz: "przyjmij". Nadal nic. To może chociaż "odrzuć"? To samo... Ech, ten klient... Znacie to?

Problem dotyka niektórych użytkowników i choć nie jest nowy, potrafi naprawdę przysporzyć problemów. Dołączenie do gry staje się niemożliwe, tak jak i jej odrzucenie – jedyne, co można zrobić, to poczekać, aż okno zatwierdzania gry samo zniknie, a my z powrotem trafimy do kolejki (i znów będziemy musieli czekać, aż gra zostanie znaleziona).

 

Na szczęście jest jeden sposób, który pozwala na uporanie się z tym problemem – o ile jesteśmy w stanie dostać się do menedżera zadań. Co trzeba zrobić?

  1. Przejdź do menedżera zadań (kliknij prawym przyciskiem myszy na pasek zadań i wybierz opcję “menedżer zadań” lub kliknij jednocześnie przyciski Windows + R, a następnie wpisz “taskmgr”).
  2. Przejdź do zakładki “Procesy”.
  3. Znajdź na liście wszystkie procesy o nazwie “League of Legends” (lub dłuższej) i kliknij przycisk “zakończ zadanie”. Upewnij się, że wyłączone zostały wszystkie procesy League of Legends.
  4. Uruchom grę i normalnie się zaloguj.

W większości przypadków okazuje się, że w ten sposób dostajemy się do lobby – co oznacza, że możemy normalnie zagrać.