League of Legends r.

Globalna latarnia Thresha? Nowy bug/glitch!

"Click the lantern, fool" to jeden z memów o tematyce League of Legends, który powstał od momentu wprowadzenia do niej Thresha. Czasami nie można jednak odpowiednio użyć tej umiejętności, ze względu na ograniczony zasięg. A jeśli byłby on globalny?

dog_walker_thresh_by_vegacolors-d7jlc3a

W – Mroczne przejście od zawsze było jedną z najbardziej unikalnych zdolności Strażnika Łańcuchów. Wizja, tarcza, możliwość przetransportowania się bezpośrednio do właściciela latarni czy nawet zablokowania ruchu przeciwnika. Okazuje się jednak, że można jej użyć praktycznie jak czaru przywoływacza o nazwie Jasnowidzenie i to dużo częściej!

Jak to zrobić?

Autor filmiku – Vandiril – tłumaczy, że bug/glitch występuje bo użyciu W Thresha zaraz po jego Q. Wymaga to nieco praktyki, jednak jest to trick zdecydowanie wart wypróbowania, na przykład wtedy, gdy przeciwna drużyna będzie się zbierać w okolicach Barona Nashora, a Wy nie macie tam wizji lub we wczesnych etapach gry, by zobaczyć gdzie się znajduje przeciwny leśnik lub czy wziął już swoje wzmocnienia. Niestety, wyrzuconego poza zasięg lanterna nie można wykorzystać do przyciągnięcia się lub zbierania dusz. Oto materiał na ten temat:

Mi się udało to zrobić już za trzecim razem. A jak Wam poszło? Czy, podobnie jak ja, myślicie, że jest to użyteczna sztuczka czy raczej ciekawostka dla entuzjastów? Dajcie znać w komentarzach!