Gatekeeper Karma – bajeczny koncept skórki!

Karma od zawsze była czystym uosobieniem duchowej mocy, jednakże jakby wyglądała, gdyby przybrała wygląd mrocznego strażnika? Na to pytanie fenomenalnie odpowiedział mężczyzna pochodzący z Rumunii poprzez swoje dzieło!

Tym mężczyzną jest właśnie Vlad Bacescu! Raczej nie trzeba go przedstawiać, ponieważ jego prace już kilkukrotnie były ukazywane na naszym portalu, aczkolwiek jeśli Was pamięć myli, to przypomnę Wam, że wykonał on dzieła takie jak m.in. Arclight Yorick, Void Zyra lub Star Guardian Vel’Koz (przy współpracy z Sirhaian’Arts).

Natomiast tym razem zaprezentował całemu światu nowy projekt, który bije na głowę wszystkie jego dotychczasowe projekty. Tym dziełem jest koncept skórki Gatekeeper Karma, który wyśmienicie komponuje się z samą bohaterką, lecz również u boku Galio.

Trzeba przyznać, że autor konceptu wykonał kanał dobrej roboty. Według mnie skórka ta mogłaby być warta nawet najwyższej ceny ustanowionej w grze. Mimo tego, że Karmą gram sporadycznie, to z miejsca zakupiłbym tego skina, gdyby tylko kiedykolwiek został dodany do gry.


Gdybyście chcieli zobaczyć poprzednie prace wykonane przez Vlada, to polecam przejść do jego galerii, którą znajdziecie tutaj:

Klik!


Jestem ciekaw, jak podoba Wam się koncepcja owej skórki. Dajcie znać w komentarzach!

O autorze: icon

iconTypowy nerd spędzający całe dnie przed komputerem. Miłośnik Ligi Legend oraz grafiki komputerowej. W wolnych chwilach romantyk i najlepszy chłopak pod słońcem.