r.

Game Informer Best of 2015: Heroes of the Storm!

Heroes of the Storm zdobył aż dwie nagrody w plebiscycie Game Informer Best of 2015! Sprawdź w jakich kategoriach!

Jak wiadomo niedawno rozpoczął się nowy rok. A wraz z nim, czas na podsumowanie poprzedniego! Heroes of the Storm wypadł w plebiscycie Game Informera nadzwyczaj dobrze. Zdobył główne nagrody aż w dwóch kategoriach!

Najlepsza Gra MOBA 2015!

Game Informer Best of 2015: Heroes of the Storm!

Większość gier MOBA, wymaga sporej wiedzy i doświadczenia aby grać na zadowalającym poziomie. Jednak nie Heroes of the Storm! Blizzard stworzył system który pozwala z miejsca zanurkować na pole bitwy i który dostarcza dużo dobrej zabawy, dzięki rozgrywce skupionej na pracy zespołowej i ciągłej akcji. Zamieć zdecydowanie nie boi się eksperymentować z formułą MOBA, oferując znacznie więcej map i trybów gry niż konkurencja czy chociażby unikalnych bohaterów takich jak Cho’gall.

 Najbardziej Ambitna Gra 2015!

Game Informer Best of 2015: Heroes of the Storm!

Gry MOBA ciągle są mało przyjazne dla nowych graczy, jednak Heroes of the Storm wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu i pomaga przystosować się żółtodziobom do rozgrywki na najwyższym poziomie. Dzięki tonom ukochanych bohaterów z uniwersum Blizzarda i wymieszaniu ich na polu bitwy, HotS zdobywa tą nagrodę z łatwością.

 

Osobiście uznaję to za na prawdę wielki sukces dla naszej ukochanej gry. A wy co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!
[latest_posts category=”heroesofthestorm” count=”6″]