League of Legends r.

Galeria prac: Seo-love

Seo-love, znana także jako po prostu Seo, to autorka, której galeria jest pełna pięknych rysunków w charakterystycznym stylu. Być może te delikatne prace ozdobione kwiatami skradną Wasze serca. 

Utalentowanych fanów League of Legends jest mnóstwo, stąd też możemy się spodziewać niezliczonej ilości pomysłów na fanarty. Jedne dynamiczne, przedstawiające sam środek walki, inne karykaturalne, mocno podkreślające dane cechy postaci. Gdzieś między tym urocze bohaterki w wersji chibi czy portrety przedstawiające championów tak, jakby byli prawdziwymi ludźmi. I to zapewne większość z Was zna. Jednak raz na jakiś czas trafiają się galerie, gdzie każda z prac to małe dzieło sztuki, którym elementem charakterystycznym stają się delikatne dodatki.

Tak też można kojarzyć galerie rysowniczki o pseudonimie Seo-love. Jej rysunki można określić, jak te, gdzie bohaterki otaczają różne kwiaty, zwierzęta czy inne delikatne ozdoby. Opadające płatki, liście, pióra czy delikatnie zaznaczony powiew wiatru – niby nic nadzwyczajnego, ale w połączeniu z oryginalną kreską Seo, fanarty te potrafią zapaść w pamięci. Oczywiście nie będą to rysunki, które spodobają się każdemu. Dla części odbiorców będą pewnie zbyt spokojne, a nawet nudne.

O samej Seo nie wiadomo prawie nic. Podała jedynie to, że pochodzi z Korei Południowej i obchodzi urodziny 21 lutego. Swoje prace publikuje głownie na artstation.com.

Galeria prac: Seo-love

Seo-love

Seo-love

Jak podoba Wam się taki styl? Lubicie tego typu fanarty? Która z prac spodobała Wam się najbardziej? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.