Galeria prac Muju

Kolejny z utalentowanych graczy League of Legends. Tym razem przyjrzymy się pracom Muju. Zobaczcie piękno bohaterek ujęte w jego charakterystycznym stylu. 

Muju to nick artysty z Singapuru, który od długiego czasu publikuje swoje prace w internecie. Początki jego konta Deviantart sięgają 2006 roku. Oczywiście jego rysunki nie obejmują głównie uniwersum LoL-a, jednak to właśnie dzięki fanartom z tej gry bardzo zasłynął wśród użytkowników Deviantarta oraz Twittera. Być może już kiedyś natknęliście się na jego prace, choćby tutaj, użyte do tworzenia miniatury wpisu.

Muju ma dość charakterystyczny styl, co zresztą za chwilę zobaczycie. Rysuje on głównie żeńskie postacie z równych gier czy anime. Dla osób, które średnio lubią przeglądać Deviantart, a przewijanie setek postów na Twitterze nie wydaje im się interesujące, zapraszam również na jego instragrama: mujumonster.

Galeria prac Muju

Napiszcie w komentarzach jak podobają Wam się prace Muju. Podoba Wam się taki styl? Który rysunek najbardziej przypadł Wam do gustu? Być może macie swoich ulubionych artystów, o których chcielibyście zobaczyć wpis. Jeśli tak – również o tym napiszcie.

O autorze: KotekLenka

KotekLenkaLeworęczna weganka, inżynier informatyk.
Od najmłodszych lat jestem fanką gier komputerowych.
Do League of Legends dołączyłam w połowie 2015 roku.
Jestem współtwórcą działu Paladins, które śledzę niemal od wydania gry na Steam.
Aktywnie wspieram fandom obu gier.

  • Karmina

    super są wykonane, wg mnie najlepsza jest Lulu 🙂

  • Mleczko Kokosowe

    Ahri piekna. Ogolnie bardzo fajny styl. Szkoda, ze nie ma tez innych postaci.

  • ThornyZyra

    Super ?