League of Legends r.

Gadżety z LoL-a: pluszaki

Gracze League of Legends lubią nie tylko nowe skiny. Wielu z nich chętnie kupuje wszelkie gadżety z ulubionej gry. Są to m.in. czapki, breloczki, pluszaki. Wybór jest naprawdę duży.

Ostatnio pisaliśmy Wam o breloczkach z League of Legends (zobacz wpis: Gadżety z LoL-a: breloczki). Dziś przychodzi czas na kolejne gadżety, jakie mogą nabyć fani tej gry. Konkretniej mówiąc mam na myśli pluszaki. Pewnie wielu z nas miała kiedyś jakieś pluszowe zabawki. Niektórzy lubią je do dziś lub zbierają z sentymentu. U innych stanową po prostu ozdobę pokoju lub są dodatkiem do cosplay’u (np. Tibbers Annie). Niezależnie od tego z jakiego powodu ktoś kupuje pluszaki, na pewno zaciekawi go to, jak wiele pluszowych bohaterów League of Legends możemy zdobyć. I jak się jeszcze okaże, to nie tylko bohaterowie.

pluszaki

Pluszaki z League of Legends

Na początek coś co jest bardzo znane w kręgu graczy LoL-a i pewnie wielu z Was widziało to na jakiś imprezach/zjazdach/konwentach związanych z grami. O czym mowa? Oczywiście o czapce Teemo. Bohater ten ma ogromną ilość fanów jak i wrogów, którzy najchętniej usunęliby go z gry, jednak nie można powiedzieć, że pluszowa czapka Teemo nie jest lubiana. Dużo osób kupiło ją np. w czasie trwania IEM-u. Łatwo ją dostać w czasie takich wydarzeń, do tego jest dość tania jeśli zechcemy zamówić ją z Internetu. Można nabyć ją już za 12 zł, co przy cenach innych gadżetów z LoL-a jest naprawdę niską ceną.
Inne czapki z gry to np. czapka Rammusa lub Corkiego.

pluszaki teemo

czapki

Źródła: klik, klik, klik.

Czas na typowe pluszaki. Na początek te, które możemy kupić z oficjalnego sklepu RiotGames. Możemy znaleźć tam kilka pluszaków przedstawiających bohaterów w podstawowym wyglądzie, jak również i ze skinami (są dostępne aż trzy różne skiny do Teemo). Czy są to najładniejsze pluszaki jakie można zdobyć… zależy. Ale dla fanów zakupów z oficjalnych źródeł na pewno będą dobrą okazją. Tym bardziej, że możemy trafić na spore promocje. Ceny wahają się od 56 zł do 84 zł za sztukę.

pluszaki 1

Czas na coś dla fanów małych białych puchatych kulek. Oczywiście mowa o Poro. Takie urocze pluszaki możemy zamówić z zagranicznych stron, jak i polskich, na przykład na Allegro. Ceny są bardzo różne, na eBay.com możemy je kupić już od 32 zł, za to na Allegro ceny wahają się od 41 zł do ponad 60 zł. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że takie pluszaki są naprawdę dobrze wykonane i robią wrażenie. Jeśli ktoś lubi Poro i zastanawia się czy warto je kupić, odpowiedź jest prosta: tak.

poro pluszaki

Dla odmiany czas na jakąś pluszową broń. Może to Was zdziwi, ale nawet takie gadżety można kupić w Internecie. Przedstawiamy Wam Ostrze Nieskończoności w miękkiej i dostosowanej do przytulania wersji. Da się go kupić już za 51 zł. To co prawda sporo pieniędzy, jednak zapewne znajdzie się fan, który dałby tyle za taką prawie pół metrową pluszową broń.

miecz

Źródło: klik.

Czujecie się czasem samotni? Może chcielibyście przytulić małą pluszową mumię, która też szuka przyjaciół? Jeśli zupełnie przypadkiem macie zbędne 76 zł to możecie sprawić sobie taki prezent. Amumu na pewno byłby zachwycony. Poniższy pluszak ma 45 cm wysokości (choć na zdjęciu może wydawać się ogromny).

pluszaki amumu

Źródło: klik.

Dla bardziej zażartych kolekcjonerów pluszowych postaci z League of Legends mamy np. taki oto pięciopak. Co prawda jest w nim dwa razy Teemo, ale fanom Yordli nie powinno to przeszkadzać. Można by uznać, że jest to paczka niewielkich bohaterów (w końcu mamy małą Annie czy Kennena), jednak cały schemat psuje Ślepy Mnich. Nie wiem co prawda, co wyraża twarz Lee Sina, jednak być może taka mała wersja tego junglera się komuś spodoba. Cała paczka kosztuje 120 zł.

pluszaki 3

Źródło: klik.

Jeśli nie lubicie Teemo i innych Yordli, może spodoba Wam się Wielki Golem Parowy w pluszowej wersji. Poniższego Blitzcranka można kupić w różnych rozmiarach (i co za tym idzie w różnej cenie). Najtańszy, jakiego udało mi się znaleźć kosztuje 22 zł (eBay, wersja nieco słabsza). Na Allegro również można dostać takiego golema. Ceny od 75 zł w górę.

blitz

Źródło: klik.

Jeszcze raz Teemo. Tym razem już ostatni. Jednak piszę o tej wersji, ponieważ jest dostępna aż w trzech rozmiarach, od małego po ogromnego Yordla. Każdy może wybrać jaka wersja mu odpowiada (oczywiście czym większy, tym droższy). Najwięksi fani mogą zebrać sobie całą kolekcję Chyżych Zwiadowców.

plusz teemo

Źródło: klik.

Uważacie, że poprzednie pluszaki były drogie? Zobaczcie na to urocze Pusklątko Malzahara. Ile byście za nie dali? Zapewne nie tyle, ile zażyczył sobie jego autor. To słodkie stworzenie kosztuje jedynie 493 zł. Cóż, może znajdzie się ktoś, kto się na to skusi. Trudno jednak powiedzieć, że pluszak jest brzydko wykonany, ponieważ prezentuje się naprawdę fajnie.

pusklątko

Źródło: klik.

Na koniec pokażę Wam twórczość fanów LoL-a, jeśli chodzi o pluszaki. Część z nich to po prostu ozdoby wykonane dla siebie, inne były kiedyś dostępne do kupienia. To już bardziej ciekawostka, by pokazać jak kreatywni są gracze (i to nie tylko w temacie fanartów). Niektórzy z nich postawili sobie bardzo ambitne cele, jak choćby wykonanie pluszaków do każdego skina u danej postaci.

kog

fizz

ward

tibbers

veigar

kogmaw

Źródła: klik, klik, klik, klik, klik, klik.

Posiadacie jakieś pluszaki z LoL-a? Jeśli nie, to planujecie kupić? Który z powyższego zestawienia podobał Wam się najbardziej? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]