League of Legends r.

Dotychczasowa darmowa zawartość w LoL-u – 2017/2018

W Lidze zwracamy uwagę na korzyści w samym kliencie gry, jednak są inne sposoby na otrzymanie czegoś darmowego poza tym, co widać...

W grze spotkać możemy się z misjami, które gwarantują nam jakieś darmowe nagrody w zamian za poświęcenie odrobiny czasu, skrzynki hextech oraz honor. Nie inaczej jest z niebieską esencją wydawaną na postaci. Jednak są też inne rzeczy, które uzyskać możemy nie bezpośrednio w kliencie, ale kierując się na strony internetowe, i to oficjalne LoL-a!

Zapewne wiele osób wykorzystało już te sposoby na darmową zawartość, ale dobrze jest zebrać je wszystkie w całość i podzielić się ze wszystkimi graczami, którzy nie pogardzą darmową postacią razem ze skinem promocyjnym

Riot Girl Tristana (facebook)

Aby zdobyć tego skina, należy polubić  League of Legends na Facebooku. Tam otrzymamy kod jednorazowy, który wpisujemy w kliencie, aby zrealizować go!

Bezpośredni link do odebrania skórki (należy zalogować się na swojego fb): https://woobox.com/5ys8qi

Nieskrępowany Alistar (Riot support)

Tego skina otrzymujemy przez napisanie do supportu wiadomości o temacie: Alistar. Po niedługim czasie otrzymamy odpowiedź od bota, który wyśle nam Alistara od razu do klienta. Ważne jest, aby w zgłoszeniu ująć serwer, na którym gramy, login i nazwę w grze!

Wsparcie Riot: https://support.riotgames.com/hc/pl

Garen Mroczny Rycerz (twitter)

Aby odebrać tą skórkę, należy udać się na tę stronę http://woobox.com/y53k9k i zalogować się na swojego Twittera. Po zaakceptowaniu wszystkiego co trzeba otrzymujemy go do swojego ekwipunku (kod).

Ryze Zwycięzca (turnieje)

Do zdobycia tego skina trzeba wygrać turniej. Otrzymujemy go za darmo. Wręczany jest razem z darmowymi RP za pośrednictwem stron, które zajmują się organizacją danego wydarzenia. To oznacza, że będziemy musieli zalogować się na dane strony organizacji. Producentem jest tu Riot i nie ma obawy o stracenie czegokolwiek, jeżeli skorzystacie z poniższego linku przekierowującego Was na dostępne starcia. Nawet jeżeli nie wygracie, to i tak możecie liczyć na nagrodę za wysokie miejsca w postaci Riot Points!

https://events.eune.leagueoflegends.com/pl/

Oczywiście do ważnych nagród zaliczyć możemy również nagrody sezonowe, w tym skiny do wardów, skiny Victorious oraz nagrody dla pretendenta (w tym fizyczne).

W aktualnym czasie na naszym serwerze możemy ZA DARMO zdobyć powyższe skórki oficjalnie od Riotu (razem z postaciami w przypadku, kiedy ich nie posiadamy). Inne serwery mają możliwość zdobycia również innych darmowych rzeczy, jednak jest to zawartość, która wylecieć nam może ze skrzynek hextech (skiny legacy). Tego, co zaprezentowałem, nie możemy wylosować w łupach, tylko na podane sposoby. Jest to dobry sposób dla każdej ze stron, wiadomo, że firma chce nagrodzić osoby, które angażują się i odwiedzają zawartość, którą prezentują, a to może rozwijać grę i stawać się jeszcze bardziej atrakcyjną ofertą w naszych oczach.

A Wy? Wykorzystaliście już wszystkie możliwości na darmowe skiny? Co sądzicie o takiej formie nagradzania? Może posiadacie Czarnego Alistara? Piszcie!