r.

Kiedy flamowanie robi się męczące

Masz już dość banów na chat za flame i negatywne nastawienie, ale wciąż nie możesz powstrzymać się przed odpowiedzią na obelgi pisane przez innych graczy? Mamy dla Ciebie sposób, dzięki któremu nie tylko zapanujesz nad swoimi słowami, ale też podniesiesz morale drużyny!

PhaseExpress to program, który w założeniu ma poprawiać niektóre błędy. Jeden z użytkowników Reddita znalazł jednak dla niego nieco inne zastosowanie, które pomoże wielu graczom LoL-a kontrolować swoje emocje. Umożliwia bowiem automatyczną zamianę negatywnych wypowiedzi na miłe i przyjazne – takie, aby nie niszczyć atmosfery gry. Program wykrywa odpowiednie sformułowania i wstawia w ich miejsce inne – wybrane wcześniej przez Ciebie. Ponadto, istnieje również możliwość ustawienia, w obrębie których programów i aplikacji ma on działać – możesz więc dostosować go tak, jak tylko chcesz.

Oto jego przykładowe działanie (proponuję oglądać w wersji pełnoekranowej, żeby dokładnie widzieć wiadomości na chacie):

omonoiatis9, czyli autor wspomnianego postu na Reddicie, udostępnił również przykładową bibliotekę często wykorzystywanych obraźliwych wyrażeń, w której zamienił je na zabawne i przyjazne wypowiedzi: klik!

Jak używać biblioteki?

1. Ściągnij i zainstaluj program: klik!
2. Ściągnij bibliotekę: klik! w formacie .pxp (jest to format charakterystyczny właśnie dla bibliotek PhaseExpress).
3. Po otwarciu programu zobaczysz kilka folderów. Możesz je usunąć lub zostawić – dla nas nie mają one żadnego znaczenia.
4. Kliknij na jeden z tych folderów – nieważne, który – zostanie on zastąpiony naszą biblioteką.
5. W lewym górnym rogu znajdziesz opcję “File” – kliknij ją.
6. Kliknij “Open”, a następnie “Local phrase file”.
7. Wybierz ściągniętą przed chwilą bibliotekę i załaduj ją.
8. Teraz możesz zminimalizować program i grać bez obawy otrzymania kolejnego bana na chat 🙂

 

Źródło: Reddit