r.

Finał King Of Majors Tournament

Kings Of Majors Tournament, to turniej rozgrywany w sieci. W finale stawiły sobie czoła, według mnie, 2 najlepsze zespoły Counter-Strike, czyli Fnatic oraz świetnie każdemu znani Virtus'i.

Fnatic pokonali Polaków zgarniając $15.000, a Virtusi dostali za drugie miejsce $3.000.

Pierwszy mecz, Virtus.pro wypracowali sobie przewagę 11-4 w pierwszej połowie. Na nieszczęście polaków Fnatic pięknie powróciło do gry w drugiej połowie wygrywając pierwszy miecz 16-14

Drugi mecz, niestety nie tak spektakularny i pełen emocji jak pierwszy. FNC w pierwszej połowie wygrywali 5-0, a zakończona została wynikiem 12-3. W kolejnej Virtusi walczyli niczym lwy, robili co tylko mogli, aby sięgnąć najwyższego miejsca na podium. Niestety nie dali rady wspaniale przygotowanym Fnatic’om i przegrali wynikiem 16-9