League of Legends r.

Figurki Xayah i Rakana ujawnione!

W chińskim sklepie Riot pojawiły się długo zapowiadane figurki nierozłącznej pary z dolnej linii. Jak się one prezentują i czy oprócz nich do kupienia będą inne nowości? 

To, że dostaniemy figurki tej dwójki było niezaprzeczalnym faktem, szczególnie, kiedy Riot ogłosił planowane nowe wersje statuetek (w tym DUO Edition, a przecież nie ma lepszych kandydatów do tej wersji niż Xayah i Rakan).

Teraz, w końcu dane nam jest zobaczyć, jak te figurki będą wyglądać, pojawiły się one bowiem w chińskim Riot Merch. Spójrzcie na tę dwójkę:

Warto zwrócić uwagę na to, iż numer na ich pudełku to 04, a w trzeciej serii pojawili się dopiero Teemo (z numerem 01) oraz URF (z numerem 00). Oznacza to, że przed nimi pojawią się dwie figurki, najprawdopodobniej klasyczne, z jednym bohaterem.

Na Facebooku na pytanie, kiedy w sklepie pojawią się nowe rzeczy, Riot Games Merch odpowiedział, że we Wrześniu (może będą to właśnie dwie figurki z numerami 02 oraz 03? A może to kolejne produkty z serii Star Guardian? Może Arcade/Project? Kto wie?). Niewątpliwie nie chodzi tutaj o merch z Xayah i Rakanem. Ten planowany jest dopiero na Październik.

No właśnie, merch z nimi, a nie tylko figurka. China Riot Games Merch ma do zaoferowania również kilka innych rzeczy związanych z tą dwójką, jak na razie dostępna jest tylko biżuteria, ale pewnie pojawią się również koszulki.

 

Nie wiadomo niestety, czy reszta tych rzeczy będzie dostępna w innych regionach. Możemy dostać coś zupełnie innego. Widać jednak, że Riot dostrzegł, iż społeczność jest zainteresowana biżuterią z Xayah i Rakanem, w końcu pary często noszą związane ze sobą tematycznie naszyjniki, pierścionki albo bransoletki.

Podobają Wam się te figurki i sam pomysł na DUO Edition dla nich? Czy może wolelibyście kupić samą Xayah albo samego Rakana? Co sądzicie o dodatkach związanymi z tą dwójką? No i, oczywiście, jak myślicie – kto dostanie figurki 02 i o3?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.