League of Legends r.

Czy FeralPony potwierdził rework Warwicka?

Wszyscy wiemy, że rework Warwicka był wspominany wiele razy. Wygląda na to, że został w końcu potwierdzony. 

W oparciu o ask.fm Riotera FeralPony
Pytanie: “Czy Malphite zasługuje na pełen VGU (skrót od Visual and Gameplay Update – patrz to co zrobili z Poppy czy Sionem)? Wydaje mi się, że jest nudnym bohaterem, choć ult jest dość satysfakcjonujący, heh.

Odpowiedź: “W oparciu o cały nakład pracy potrzebny by przeprowadzić VGU – naszym priorytetem są bohaterzy, którzy wymagają konkretnej aktualizacji gameplayu zarówno jak wizualnej. Znacznie lepiej jest kiedy gameplay i wizalia bohatera są aktualizowane w tym samym czasie – można uniknąć sytuacji w której trzeba wycofywać zmiany wizualne, po czym gameplay po czym efekty umiejętności i tak dalej. To dlatego skupiamy się w pierwszej kolejności na Warwicku i Yoricku. Nie wiem kto będzie za nich odpowiedzialny. Mogę powiedzieć, że wśród nas jest o nich ostatnio głośno.

Co wiemy jeszcze?

“Mamy już zaplanowany cały, pełny update Warwicka. Żeby dodać coś do powyższego kontekstu powiem tylko, że mamy już wstępne prace – dotyczące bohatera – wymagające badań. Jego wydanie zajmie jeszcze dużo czasu. Musimy priorytetowo zająć się innymi pełnymi aktualizacjami – Ryze i Yorick minimum – w pierwszej kolejności.” – Meddler

Nie jestem wróżką, ale w oparciu o tą rozkładówkę przewiduje, że po oczywistych aktualizacjach Ryza i Yoricka pojawi się jeszcze obiecany w tym roku update zabójców po czym duża szansa na Warwicka. Czuje, że na tej liście powinny się w bliższym czasie pojawić Urgot i Galio – czuje to w kościach i bardzo na to liczę.

A Waszym zdaniem. Kto powinien dostać pełną aktualizacje? Macie swoich faworytów, którzy szybko powinni być na tej liście? Piszcie w komentarzach.

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]