r.

Nowy Fiddlesticks!

Nie znudził Was ten stary model Fiddlesticksa? Co byście powiedzieli na to, żeby miał rework wizualny? Pewien utalentowany gracz pokazał własny projekt takich zmian!

Wiecie, że wygląd Fiddle’a nie zmienił się od 21 lutego 2009 roku? Podczas gdy Fiora, która wyszła 3 lata później, otrzymała rework już jakiś czas temu! Dyskryminacja dla nieumarłych! Prawda, Yorick_MIN Yorick? Lecz nad nim Rito już pracuje, a nasz strach na wróble musi jedynie liczyć na swoich wiernych fanów!

Jak gracze odnowili Fiddlesticksa

Jeden z graczy postanowił stworzyć nowy splashart dla naszego stracha! Jednak niestety – nie uwzględnił tu jakichkolwiek zmian dla jego modelu.. Jak WWam się podoba? Nawiasem, ten gracz – a właściwie graczka – to Anastasia Kustova z Ukrainy, możecie znaleźć ją na DeviantArcie pod nickiem Anastasiareddress.

Fiddlesticks

To może przejdźmy do prawdziwego reworku? Przecież do tego przyda się model! Pomysłodawca przedstawił Fiddlesticksa – według mnie – dość ciekawie! Nie tylko posiada więcej szczegółów, ale także wygląda na nim groźniej niż w oryginale, na pewno pasowałby do Ligi. A jak Waszym zdaniem?

Fiddlesticks

Niektórzy też żartobliwie proponują model z filmu krótkometrażowego wykonany przez Rioterów. Do gry się nie nadaje, ale trzeba przyznać, że jest nieźle wykonany! (Link do filmu)

Fiddlestick

A przy okazji… Zobaczcie Spookysticksa!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]