League of Legends r.

[Fanowska] Elderwood Zoe jako kolejna z propozycji skórek dla Aspektu Zmierzchu

Zdaje się, że skórki z serii Elderwood to jedne z tych, które zapewniają grafikom najwięcej frajdy podczas rzeźbienia kolejnych konceptów dla bohaterów. Tym razem możemy zobaczyć fanowską koncepcję Elderwood Zoe.

Autorem grafik koncepcyjnych jest Elisa Rio, 25-letnia Włoszka, której pozostałe prace możecie sprawdzić na jej Instagramie czy ArtStation. Elderwood Zoe jest jedną z jej pierwszych prac poświęconych jakiemukolwiek bohaterowi z League of Legends.

Premiera skórki Star Guardian Zoe stanowczo zawyżyła poprzeczkę względem następnej skórki dla Zoe. Sądzę jednak, że można powiedzieć, że skin z serii Elderwood mógłby się do nich dopasować. Rogi wyjątkowo pasują osobowości temu ciągle-spamującego-Q-i-E potworkowi.

Zasugerowano autorce, że ze względu na ilość zwykłych ubrań, w których jest Zoe, skórka przypomina bardziej pracę z serii Dryad (jak np. Dryad Soraka, która też zaliczana jest do tej serii tematycznej) niż Elderwood, które znacząco z nich rezygnują- co widzimy na podstawie wyglądu siedmiu innych skinów, jak m.in. Elderwood Ahri czy Elderwood Veigar. Prawdopodobnie niedługo powinniśmy ujrzeć drugą wersję grafik koncepcyjnych.

Warto przypomnieć, że w tym roku zostanie wydana oficjalnie zapowiedziana skórka Elderwood Ornn. A jeśli nawet on otrzyma skina po trzech latach, to kto jeszcze mógłby go dostać?

Kliknij dowolny obrazek, aby go powiększyć.

Różnica między Dryad a Elderwood

Dryad Soraka (Driada Soraka)

Elderwood Ahri

W tym roku zostanie wydany Elderwood Ornn