League of Legends r.

Faker o swoim zdrowiu i planach na 2017 rok

Faker w wywiadzie udzielił kilku odpowiedzi na temat przyszłości swojej kariery e-sportowej. Jeśli jesteście ciekawi, co planuje jeden z najlepszych graczy w LoL-a na świecie - przeczytajcie. 

Jeden z najlepszych graczy League of Legends, Lee “Faker” Sang-hyeok, w wywiadzie z Nam Yun-Sung z Daily eSports powiedział, że przewiduje imponujące osiągnięcia na rok 2017. Ma też nadzieję na kontynuację kolekcjonowania swoich trofeów.

Faker

Powiedział: “Mój cel to wygrać tak wiele turniejów, jak to tylko możliwe, włączając w to moje trzecie z rzędu Mistrzostwa Świata”.

Wraz z utworzeniem zespołu KT Rolster, Faker również powiedział, że zdaje sobie sprawę z potencjału KT i oczekuje, że fani e-sportu będą czerpać dużo radości z oglądania.

Faker uznał: “KT nabyło wielu wspaniałych graczy podczas offsezonu, czyniąc rywalizację bardzo interesującą.”
“Pokażę fascynujące gry, których oczekują fani, oraz będę ciężko pracować, by mieć pewność, że SK Telecom wejdzie na szczyt”.

W temacie rzekomo wygórowanego wynagrodzenia Fakera, nie skomentował on tego z żadnymi szczegółami, sądzi jedynie, że “SKT zaproponowało dużą sumę, by przekazać mi, żebym utrzymał dobrą formę i dobrze pracował” oraz że w pełni zamierza to zrobić.

Co do pewnych obaw ze strony zespołu trenerskiego na temat zmęczenia Fakera przez uczestnictwo w wielu następujących jeden po drugim finałach turniejów w 2016, Faker odpowiedział, że zmęczenie jeszcze nie jest dla niego problemem, ale pamięta, że należy dbać o swoje zdrowie.

Na temat dbałości o swój stan zdrowia powiedział: “Wciąż jestem młody, więc nie brakuje mi wytrzymałości (przypominamy – Faker ma obecnie 20 lat). I chociaż nie ćwiczę, zawsze rozciągam się przed treningiem oraz biorę suplementy, takie jak np. witaminy”.