League of Legends r.

Event Worlds 2020: dwie edycje prestiżowe za tokeny podczas wydarzenia

Podczas eventu Worlds 2020 dostępne będą dwie edycje prestiżowe za tokeny.

Zobacz też:

Dwie edycje prestiżowe podczas jednego eventu

Zgodnie z naszymi domysłami podczas wydarzenia Worlds 2020 dostępna będzie nie jedna, a dwie edycje prestiżowe za tokeny.

Pierwsza edycja prestiżowa to Obsidian Dragon Sett. Trafi ona na serwery live już w patchu 10.20 (wraz z początkiem wydarzenia Worlds 2020).

Nie będzie to jedyna edycja prestiżowa za tokeny. W trakcie eventu udostępniona zostanie druga skórka prestiżowa za tokeny wydarzenia – prawdopodobnie do Kai’Sy. Rozważnie zarządzajcie więc zdobytymi tokenami!

Przypominamy, że Kai’Sa ma otrzymać nową edycję prestiżową. Choć otrzymała już jedną skórkę tego typu, Riot postanowił wydać kolejną w ramach rekompensaty za niejasne zasady prestiżowych skórek przy wydaniu prestiżowej edycji K/DA Kai’Sy.

Po evencie Worlds 2020 w tym roku odbędzie się jeszcze jedno wydarzenie, podczas którego zostanie udostępniona edycja prestiżowa dla Diany. Pomiędzy wydarzeniami zobaczymy też skórkę prestiżową za Punkty Prestiżu dla Soraki.

Czas trwania wydarzenia Worlds 2020

Wydarzenie będzie trwać od 1 października 2020 r. godz. 22.00 do 9 listopada 2020 r. godz. 20.59 (przypominamy o zmianie czasu pod koniec października!).