League of Legends r.

Event Lunar Revel 2018 przedłużony! Na co wydaliście swoje tokeny?

Ostatnio mieliśmy trochę problemów z eventem w LoL-u, czyli Lunar Revelem - nie mogliśmy robić misji, trochę rzeczy znikało, wiecie, o co chodzi. Riot postanowił nam to wynagrodzić!

O co chodzi z tym wydarzeniem?


Ale teraz czas na coś przyjemniejszego aniżeli wszystko to, co się zdarzyło w ostatnich dniach – wiele osób doświadczyło naprawdę dużych problemów związanych z nowym wydarzeniem, jakim jest Lunar Revel 2018; ale Riot jest dla nas dobry i postanowił dać coś w zamian!

Hej wszystkim! Zeszły tydzień nie był najlepszy na wykonywanie misji Festynu Księżyca na serwerach EUW i EUNE. Przedłużamy czas trwania misji o 3 dni, żeby zrekompensować wam problemy z serwerem. Wydarzenie będzie teraz trwało do 8:59 CET 22 lutego 2018. Powodzenia i miłej zabawy!

Wow

To wygląda naprawdę dobrze, aż dziwne, że to Riot – a jak z Wami? Skończyliście już misje, czy może jeszcze jesteście w połowie?


I tak po drodze – jeżeli chcielibyście zobaczyć więcej takich filmów z openingów (takich jak ten), to możecie zostawić w najlepszym wypadku subskrypcję, za którą dostaniecie darmowe, cyfrowe, niejadalne ciasteczko!

Ciasteczko? (klik!)


A jak z łupami?

Na co wydaliście Wasze tokeny? Wybraliście Chromę? A może zdecydowaliście się zaryzykować i wybraliście Kulę Festynu, z której mogliście otrzymać coś naprawdę świetnego? W kule wgłębiłem się chwilę temu:

Tl;dr tego tekstu: tak, bardziej niż warto otwierać Kule Festynu, które mogą przynieść świetny loot.


To jak – zadowoleni z przedłużenia tego eventu?