League of Legends r.

Ekko jest już odblokowany – nowa figurka w sklepie Riotu

Dokonaj niemożliwego po raz pierwszy, za każdym razem. Ekko ma numer #04 w naszej serii Odblokowanych statuetek — działaj szybko. Ludzie marnują mnóstwo czasu, a potem żałują, że nie mają go więcej. Więcej godzin w ciągu dnia, więcej dni w roku, więcej lat w życiu. Jak gdyby ten dodatkowy czas miał pozwolić im na naprawę wszystkich popełnionych błędów. Ekko nie potrzebuje godzin, ani dni, ani lat. Wystarczą mu sekundy. EKKO JEST JUŻ ODBLOKOWANY

Ekko Unlocked

65,00 €

Dokonaj niemożliwego za pierwszym razem, za każdym razem. Ekko jest teraz Odblokowany.

Przybliżone wymiary:

  • Tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 10,2 cala / 25,9 cm
  • Szerokość: 7,25 cala / 18,4 cm

EKKO JEST JUŻ ODBLOKOWANY

Szósty raz z rzędu Ekko ledwo uniknął postrzału z chemtechowego karabinka. Po raz kolejny jego drogę ucieczki blokuje trzech ochroniarzy.

Ekko zamyka oczy i ponownie przywołuje w pamięci całą sytuację. — Ten po lewej ze świecącym batem robi ruch w stronę mojej nogi. Rzucam się naprzód, by uniknąć ataku, i nokautuję drugiego, gdy jest zajęty przeładowywaniem. Uchylam się przed ciosem trzeciego. Uderzam urządzenie na jego nadgarstku, by spowodować odwrotny odrzut jego chemrękawicy i wyeliminować go z równania. W 0,4 sekundy po rozpoczęciu walki odtrącam nadlatujący bat. Rzucam Czasowstrzymywacz, by zakończyć walkę.

Ekko powoli otwiera oczy i skupia wzrok na ochroniarzach. Jest spokojny i pewny siebie. Czas się stąd zbierać.

Informacje na czasie

  • Odblokuj wewnętrzną esencję swoich ulubionych bohaterów dzięki tej unikalnej kolekcji Odblokowanych statuetek.
  • Ekko Unlocked ukazuje Chłopca, który Ujarzmił Czas w chwili wielkiej pewności siebie, w której doskonale wie, w jaki sposób osiągnąć to, czego pragnie.
  • Magia hextechowych kolorów stroju Ekko i popularny w Zaun uliczny styl nie pozwolą ci oderwać od niego wzroku!
  • Ludzie marnują mnóstwo czasu, a potem żałują, że nie mają go więcej. Więcej godzin w ciągu dnia, więcej dni w roku, więcej lat w życiu. Jak gdyby ten dodatkowy czas miał pozwolić im na naprawienie wszystkich błędów. Ekko nie potrzebuje godzin ani dni, ani lat. Wystarczą mu sekundy.

Tabela rozmiarów

Źródło: klik!