r.

Ekko na jungli? Nie w tym patchu!

Jak się okazuje, Ekko na jungli doświadczył nieprzyjemnego błędu. Zobacz, dlaczego lepiej nim na razie nie grać w roli leśnika!

Jeden z użytkowników Reddita odkrył, że Ekko z Sated Devourerem sated nie otrzymuje podwojonych obrażeń z pasywu na uderzenie – jak Vayne czy Gnar. W tym temacie wypowiedział się riotscarizard:

To nie jest zamierzone i obecnie czeka na poprawki w patchu 5.18. Kontaktowałem się z gypsylordem (twórcą) po tym, jak sam to zauważyłem, ale okazało się, że problem ten jest większy, niż by się wydawało – dlatego nie naprawiliśmy tego błędu w obecnej aktualizacji 5.17.

U Ekko dotyczy to również połączenia: Sated Devourer sated + Ząb Nashora zabnashora.”

 

Po chwili odpowiedział również autor Ekko, RiotGypsy:

“AAAAA WEZMĘ SIĘ ZA TO… dlaczego muszę tak ciężko pracować.

Naprawdę, połączenie tych przedmiotów jest straaaaasznie dziwne i jakakolwiek zmiana kończy się kolejnym błędem. Możliwe, że będziemy musieli poczekać aż do patcha 5.19, aby móc to odpowiednio przetestować.

Pasyw Ekko powinien działać jak inne on-hity. Planuję to naprawić – jednak raczej nie przed aktualizacją 5.19.”

 

Jeśli więc planujecie grać Ekko na jungli z Sated Devourerem, liczcie się z tym, że nie będzie działał Wasz pasyw. A może w ogóle Wam to nie przeszkadza i Chłopiec, Który Ujarzmił Czas sprawdza się w roli leśnika i bez tego?

 

Źródło: Reddit