League of Legends r.

Duże zmiany Quinn w przyszłości?! Ma być lepsza w TF-ach?

Czas dowiedzieć się, co w tym momencie dzieje się z Quinn - czy to czas na jakieś większe zmiany naszego duetu z Valorem?
  • Quinn jest całkiem niezła pod względem tematycznym – Demacia/zwiadowca z wytrenowanym ptakiem (tak napisał Meddler, błagam, nie cytujcie mnie tutaj ~Split).

Problem z Quinn

  • Nieważne, jaką ścieżkę obierze Quinn, problem jest jeden – jej late.

Szczególnie mówiąc o TF-ach, brakuje jej czegoś, co pozwoliłoby pomóc zespołowi, z kilkoma problemami rozgrywki, które dotykają asasynów i trochę problemów związanych ze strzelcami (na linii, antymelee).

  • Gracze są podzieleni.

Niektórzy uważają, że Quinn powinna pozostać ADC bez bycia ADC – tzn. niech nie będzie na bocie; aczkolwiek inni także uważają, że powinna być ona takim typowym ADC na bocie.

  • Jej stary ult.

Kiedyś to było… aczkolwiek ten ult dawał Quinn trochę obrażeń i tyle. Cóż, dla niektórych graczy była to porażka, no bo “jak to jestem ptakiem teraz ;-;”.

Stary ult pozwalał jej robić mniej więcej coś takiego:

  • R w tym momencie.

Jest trochę niesatysfakcjonujący dla wielu (tylko MS ooc?) i także nie jest trafiony w 100% wg wielu graczy (“Valor jest teraz taksą?”).

  • Zdanie Meddlera nt. Quinn.

Jeżeli Quinn otrzymałaby znaczące zmiany, to musiałby one dotyczyć zwiększenia jej funkcjonalności w TF-ach i może usunięcia w zamian czegoś, co osłabiłoby odrobinę jej grę na linii. Oczywiście nie chodzi tutaj o zrobienie z niej kolejnego ADC ani postać stricte pod TF-y, ale coś bardziej przydatnego niż to, co mamy w tym momencie.

To jest trochę większe zadanie i mam obawy, czy udałoby się to wszystko wykonać dobrze z jakimiś mniejszymi zmianami.

~Meddler


Jest jednak trochę gorsza wiadomość

Na zmiany Quinn jeszcze chwilkę poczekamy – jest to spowodowane tym, że nie będzie to cofnięcie reworka jak w przypadku Rengara czy LB, ale coś większego (osobiście stawiałbym na minireworka na skalę Xina). Niestety właśnie przez to, że nie będzie to coś “łatwiejszego” do wykonania, to nie wiemy, kiedy nadejdą zmiany dla Quinn.

Cóż, wiara w cuda pozostaje.


*TF -> Team Fight -> Walka Drużynowa
*ooc -> out of combat -> kiedy nie walczymy