League of Legends r.

Drewniana maska Jhina

Lubicie kreatywnych fanów League of Legends? Jeśli tak, to zapewne spodoba Wam się najnowsza praca Tode Sekuloskiego. Oto efekty połączenia umiejętności i pasji do rzeźbienia. 

Jedni rysują fanarty, inni kleją przeróżne figurki z papieru czy modeliny. Tode Sekuloski poszedł o krok dalej i postanowił realizować się w rzeźbiarstwie. Co więcej – trzeba przyznać, że świetnie mu to wychodzi, a jego prace mogłyby stać się dekoracją niejednego domu. Co powiedzielibyście na urozmaicenie pokoju rzeźbą w kształcie maski Jhina?

Tode poza udostępnieniem wielu zdjęć swojej pracy nagrał również filmik, na którym zobaczyć możemy, jak kawałek drewna zmieniał się w coś wyjątkowego.

Zapraszamy do oglądania.

Drewniana maska Jhina

maska jhina

maska jhina

Dla wszystkich zauroczonych drewnianą maską Jhina mamy dobrą wiadomość – można ją zakupić na etsy.com. Problemem może być jednak cena. Tak niecodzienna dekoracja kosztuje 347,86 złotych.

Inne rzeźby

To oczywiście nie jest jedyna praca tego autora. Dla zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia jego Instagrama, gdzie wrzuca zdjęcia swoich prac m.in. ze Skyrima, Doty2 czy WoW-a.

Lubicie wspomnianą grę Bethesdy i pamiętacie Maski Smoczych Kapłanów? Chcielibyście powiesić sobie taką na ścianie lub udekorować nią regał? Na kanale Sekuloskiego na YouTube obejrzeć możecie również filmik z przebiegu rzeźbienia m.in. maski Miraaka.


Dajcie znać, jak podoba Wam się taka forma sztuki. Lubicie rzeźby? Co sądzicie o pracach tego autora? Być może ktoś z Was kiedyś próbował tworzyć coś z drewna i chciałby się podzielić doświadczeniami? Dajcie znać w komentarzach.