League of Legends r.

Dragon Master Swain zapowiedziany na PBE?

Swain od lat czeka na nowego skina, a po ogłoszeniu wiadomości o jego reworku, gracze porzucili nadzieję na to, że noxiański generał otrzyma nową skórkę w najbliższym czasie. Odnawiane są bowiem wszystkie wersje bohatera, co w pewnym sensie wyklucza bohatera z kolejki po nowy wygląd na pewien czas. Zdaje się jednak, że Riot chce odpokutować za swoje zaniedbanie i na PBE pojawiła się ostatnio jednoznaczna zapowiedź nadchodzącego skina!

Jeden z graczy zauważył, że w sklepie na serwerze testowym pojawił się nowy “Dragonslayer Xin Zhao”. Zdawać by się mogło, że jest to błąd ponieważ skórka ta była już wcześniej kupiona na tym koncie. Co więcej, po zakupie nowej zawartości, wyświetlił się komunikat:

Odblokowałeś Pogromcę Smoków Xin Zhao! Następnym razem kiedy zagrasz Swainem, możesz wybrać tę skórkę w Champion Select.

Screenshoty na dowód:

dragon master swain

To nie może być błąd…

Rework Swaina już wkrótce zagości na PBE, a w ciągu kilku dni powinniśmy zobaczyć jego zapowiedź. Jednocześnie jest on jednym z bohaterów, którzy najdłużej czekają na skina pomimo tylko 3, dostępnych dla niego skórek.


A Wy, co myślicie? Ptaszor doczeka się w końcu tego, co Ahri dostaje przynajmniej raz w roku, czy może to tylko taki prank od Riotu, żeby znienawidzili ich mainy Swaina? Osobiście jestem za pierwszą opcją i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć co przygotowali dla nas rioterzy.