r.

Dlaczego warto grać w środku nocy? O.o

Uważasz, że sen jest dla słabych? Tym razem możesz mieć rację! Zdarzyło Ci się przesiedzieć do późnej nocy w LoL-u? A może takimi wyczynami chwalą się Twoi znajomi w klasie? Czy granie w nocy to powód do dumy? Sprawdź to!

Czy ludzie od około północy do godziny 7 rano powinni spędzać czas w łóżku? A co z niestandardowym stylem życia? Czy przeciętny gracz Ligi Legend uzyska jakieś profity, grając w nocy? 

80e54d000c40060138d90c42cc0886f2

1. Magia gry

A raczej ludzi, którzy tworzą całą tą otoczkę o późnej porze. W godzinach, podczas których inni pragną zregenerować siły przed następnym dniem, ci waleczni wojownicy nie chcą tracić ani chwili, by podbijać swoje MMR. Im więcej zapalonych, hardcorowych graczy, tym lepiej dla Ciebie! W końcu będziesz mógł odetchnąć od narzekających na wszystko dzieciaków.

 

2. MMR +!

Gdy w grze jest mniej graczy online, trudniej jest dopasować graczy z odpowiednim MMR. Grając o dziwnych godzinach, czekasz o wiele dłużej na grę, a tym samym system szuka dla Ciebie przeciwników z wyższym elo. To pozwala doświadczyć rozgrywek na o wyższym poziomie niż w Twoim obecnym rankingu.

 

3. Inteligentne pingowanie

W większości gier przekonasz się, że gracze zwracają uwagę na planowanie i informują siebie nawzajem przed zagrożeniem. Jednakże, gdy zdarza Ci się grać z obcokrajowcami lub po prostu ludźmi zbyt zmęczonymi, aby napisać cokolwiek na czacie, może się okazać, że niektóre gry składają się prawie wyłącznie z poleceń wydawanych przez pingi.  Na szczęście, stosunkowo nowy system Riot w pingów zapewnia wszelkiego rodzaju sposoby, aby zwrócić uwagę na coś.

 

4. Mniejsze obciążenie serwerów

Prawdopodobieństwo wystąpienia lagów przy nocnym graniu jest o wiele mniejsze niż w godzinach szczytu.

night-moon-league-of-legends-vayne-1920x1080-wallpaper

5.  Mniej wyzwisk

O później porze bądź bardzo wcześnie rano ludzie są mniej podatni na ataki złości i agresji.

maxresdefault

6.  Krótsze gry

Z lepszymi graczami w drużynie gry nie są przeciągane na siłę. Jeśli drużyna zdecyduje się poddać, to zapewne zrobi to wcześniej niż niektóre niezdecydowane płaczki w południe. Bardziej zdeterminowany gracz nie będzie tracił energii na przegraną grę, a będzie się starał skumulować siłę na następną rozgrywkę.

 

7. Powtarzalność graczy

W związku z tym, że graczy na serwerach jest o wiele mniej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że znowu zagrasz z ziomkiem, z którym wcześniej wyccarowałeś gierkę.