League of Legends r.

Dlaczego w tym roku nie będzie skórek Snowdown?

W patchu 9.24 (który będzie na serwerach live przez ponad trzy tygodnie) zobaczymy 12 skórek z trzech linii: Nightbringer/Dawnbringer, Sugar Rush oraz Hextech. To oznacza, że Riot nie planuje skinów Snowdown w tym roku. Dlaczego ich nie będzie?

Dlaczego nie będzie skórek Snowdown?

Wiemy już od dłuższego czasu, że nie zobaczymy w tym roku zimowej mapy. Jak się okazuje, nie będzie też samego wydarzenia Snowdown – zamiast niego będziemy uczestniczyć w evencie Night & Dawn (Noc i Brzask – pamiętajmy: nie jest to event VS). Nie pojawią się także skórki Snowdown, a te z serii Nightbringer i Dawnbringer, Sugar Rush oraz Hextech. Dlaczego Riot zdecydował się na nieco mniej standardowy grudzień?

Kwestię tę wyjaśnił rioter Bellissimoh:

Historycznie Snowdown nie był najpopularniejszą linią skórek i nawet najchętniej kupowane skiny Snowdown nie cieszą się częstym użyciem u graczy, którzy je posiadają. (Nawet w trakcie zimy czy sezonu Snowdown).

W tym roku chcieliśmy spróbować czegoś nowego.

Dodał też:

To nie znaczy, że Snowdown nigdy już nie powróci, ale musimy poświęcić więcej czasu, by zrozumieć, co działa, a co nie działa w tej tematyce, zanim ją przywrócimy.

Skórki w patchu 9.24

Patch 9.24 jest planowany na środę, 11 grudnia. Skórki mogą zostać wydane w dniu patcha lub w trakcie patcha (czyli w kolejnych dniach).