League of Legends r.

Dlaczego jest tak niewiele zmian na PBE?

Przeglądając kolejne patche na PBE, możemy zauważyć, że góra kilka postaci dostaje minimalne zmiany pomimo słabej kondycji dużej ilości championów i rosnącej listy bugów. Jedną z odpowiedzi na to pytanie jest Aatrox...

Odpowiedzi na pytanie udzielił Riot Repertoir:

Dzieje się tak dlatego, że zdobywamy lepsze dane na temat patcha, gdy jest na serwerach od kilku dni. W tym czasie zespół pracuje nad długoterminowymi zadaniami: na przykład nad Tahm Kenchem i Aatroxem oraz ich dużą huśtawką na profesjonalnej i zwykłej scenie gry, przedmiotami, przedsezonem i kilkoma innymi rzeczami.

Jak wiemy, od 1 maja rozpoczynają się rozgrywki Mid-Season Invitational. Zazwyczaj o tej porze roku obfitowaliśmy w zmiany przeznaczone głównie dla sceny profesjonalnej. Riot Repertoir uspokaja, że w tym roku nie widzi potrzeby balansowania postaci pod tym kątem bardziej niż zazwyczaj.

Pojawiła się sugestia od jednego z graczy polegająca na tym, że bardziej doświadczeni pracownicy Riot Games są przenoszeni do pracy nad nową grą, podczas gdy szkoleni są nowi i to oni w tym momencie zajmują się nauką pracy jako m.in. zespół ds. balansu gry. Trzeba przyznać, że coraz więcej czołowych pracowników Riotu informuje o tym, że zostali przeniesieni do pewnego projektu, o którym nie mogą zbyt wiele pisać. Stało się tak ostatnio z rioterem MapleNectar, zajmującym w firmie stanowisko Product Lead.