League of Legends r.

Disguised Toast zachęca do subskrybowania mniejszych streamerów swoim kosztem

Disguised Toast to jeden z najbardziej rozpoznawalnych streamerów Teamfight Tactics, Hearthstone'a, League of Legends i Legends of Runeterra. Dziś zachęca do subskrybowania innych użytkowników niż on sam.

Na swoim Twitterze Disguised Toast napisał:

Po wyłączeniu donate’ów na streamie chcę poprosić wszystkich moich widzów, by mnie nie subsrybowali, a zamiast tego zużyli te 5 dolarów i zasubskrybowali mniejszego streamera.

Kiedy oglądacie stream, już dajecie mi tonę wsparcia, za co dziękuję.

Sprawcie, że czyjś dzień będzie lepszy dzięki temu subowi!

Podobna informacja do tej z tweeta widnieje na kanale Disguised Toast:

Subskrypcje na Twitchu są bowiem płatne – w naszym przypadku za subskrybowanie jednej osoby musimy zapłacić 4,99 euro miesięcznie (subskrypcja poziomu pierwszego). Bezpośrednio wspierają twórcę finansowo, a oglądającemu zapewniają oglądanie bez reklam, dostęp do czatu dla subskrybujących i dostęp do specjalnych transmisji dla subskrybujących (o ile twórca je robi).

Disguised Toast rezygnuje więc ze wsparcia finansowego (również przez wyłączenie donate’ów) i zachęca, by w ten sposób wesprzeć mniejszych twórców. Jeśli zależy nam na powiadomieniach z jego kanału, wystarczy, że go będziemy obserwować (a nie subskrybować).