Diana otrzyma reworka? Rioter wspomina o możliwej aktualizacji!

Wielu graczy z całego świata zapewne nie raz myśli, że Riot zapomniał o kimś takim jak Diana, ponieważ od tak dawna nie dostała ona żadnych znaczących zmian – ale to nie prawda! Jeden z Rioterów wspomina o Pogardzie Księżyca, która w przyszłości miałaby dostać minireworka!

Można sądzić, że Diana została zapomniana, ponieważ do tej pory nie dostawała jakichkolwiek znaczących zmian oraz nie było żadnych informacji na temat możliwej aktualizacji bohaterki. Dlatego dobrze znany Wam pracownik Riot Games postanowił zabrać głos w tej sprawie, aby rozwiać wątpliwości.

Tym kimś jest właśnie Meddler, który oprócz wyjaśnień wspomina o możliwej metamorfozie Diany:

Chcieliśmy wspomnieć o aktualnym stanie Diany, jakim jest brak jakichkolwiek prac związanych z nią, aczkolwiek nie zrobiliśmy tego. Nasza wiara wobec bohaterki polega na tym, że kiedy się nią zajmiemy, to nasze plany nie będą polegać na jej zrównoważeniu, a prawdopodobnie na minireworku, jak w przypadku Rek’Sai czy Heimerdingera. Nie wiadomo dokładnie, kiedy miałoby to nastąpić, ale chciałem Was poinformować, że nie zapomnieliśmy o jej istnieniu czy fakcie, że potrzebuje pomocy.

Jak sami widzicie, możecie być spokojni o Dianę i jedyne, co pozostało, to czekać z nadzieją, że czas jej aktualizacji nadejdzie w szybkim tempie.

Dajcie znać o Waszej opinii odnośnie tego, co tutaj przeczytaliście.

O autorze: icon

iconTypowy nerd spędzający całe dnie przed komputerem. Miłośnik Ligi Legend oraz grafiki komputerowej. W wolnych chwilach romantyk i najlepszy chłopak pod słońcem.

 • Diana

  Ej… Ludzie ja nie jestem nudna 🙁 Faktem jest że jedno combo i mechanika jest monotonna, ale oneshotuje papiery 😀

  • Jax

   Skoro ludzie mówią, że Diana jest nudna… To co będzie ze mną? ;d

   • Diana

    No ja nwm… Jak widzę Cię na rankedzie to aż mnie ciary przechodzą. :'(

   • Alistar

    Ty się Jax nie przejmuj jesteś zbyt zajebisty by cię riot ruszył

 • Vershac (SgUrg)

  Moim zdaniem minirework jest jej potrzebny. Ostatnio grałem na nią kilka razy i praktycznie żadnej szansy na counterplay, o ile trafi cb z q. Ma bardzo duże obrażenia i ciężko z nią wygrać w walce 1 vs 1

 • y3x

  fajnie,Chaos łączymy się

 • Alistar

  Diana nie potrzebuje reworka

 • She Wolf

  Mini rework zdecydowanie sie jej przyda. Nie jest trudna. Nie jest słaba. Jest nudna. Ma jedno combo i raczej żadnych ciekawszych kombinacji. Nie trafisz Q w walce – prawdopodobnie już po tobie, chyba że sojusznicy uratują dupę.Przydałaby się jej ciekawsza mechanika, więcej kombinacji, żeby dobrego gracza Diany od przeciętnego nie różniło jedynie wyczucie, kiedy sie wbić

 • Justyn Manx

  Diana jest to postać łatwa mechanicznie, ale trudniejsze w Dianie jest wyczucie dobrego momentu do zaatakowania.
  Porównajmy Diane i Syndre.
  Diana trafisz Q i możesz ultować , ale czy tego chcesz czy zabijesz żądany cel(przeciwny adc lub apc).
  Czy w czasie twojego ultowania zostanie to przerwane oraz czy wyjdziesz z tej sytuacji żywy, żeby dalej zadawać obrażenia. Najtrudniejsze u Diany jest wyczucie momentu. Super trafiłeś Q, użyłeś ulta i umarłeś nie robiąc nic. Mechanicznie dobrze taktycznie fatalnie.
  Syndra kulki, stunowanie za pomocą nich. Syndra często wystarczy zestunowanie miękkiego celu po czym wciśnienie R. Klikasz ten przycisk po czym możesz po prostu odejść.
  Według mnie Diana nie jest za popularna na ten moment, nie wtedy kiedy była to postać wartości Pick or Ban.
  Jakaś zmiana z Dianą by się przydała, najbardziej myślałem nad 2 możliwymi zmianami.
  Pierwsza jej E przyciągniecie poza tym zadaje dmg lub ponownie naznacza bohaterów.
  Druga możliwość Ulti Diany po użyciu na naznaczonym przeciwniku, nie usuwa naznaczenia z innych celów.
  Mam też nadzieje że nie będzie to Rework podobny do Kindred(niegrywalni).
  Dziękuje za wyczytanie. Pozdrawiam. Main Diany.

  • Jericho Swain

   A ja bym chciał żeby nieco wróciła do jungli. Na midzie nadal jest dla mnie wartościowym pickiem (Np. Jako kontra na Oriannę, katę czy Fizza) i od czasu do czasu pogrywam.
   A że tak zapytam kolegę: Preferujesz build po zabójcę, czy Bruisera(RoA+Nashor)? Osobiście zawsze preferowałem Attack speed na Dianie ;^)

   • Justyn Manx

    Preferuje Nashor+Zhonya+Banshe. Z tym buildem Diana jest świetnym pusherem(możliwa szansa na wziecie nawet 3 turretów z jedną falą minionów w kórkim czasie) i w dodatku ma świetne preferencje zabić 1vs1.

   • Jericho Swain

    Meh, ja bez RoA czuję się strasznie papierowo :P.
    Prawda, z Nashorem push jest niesamowicie szybki (W sumie to przeważnie gram z TP i staram się splitować).
    Banshee+Zohynia…ja robię na przemian te itemy, bo lubię dorzucić Lich bane (Q/W nie jest aż tak drogie w mid/late, a daje Spellblada, więc używam podczas pchania wieży) by jeszcze szybciej splitować.
    Roa+Nashor+Tabi/Merce+Zohynia/Banshee+Lich bane(Czasem 2 defensywny item Banshee/Zohynia)+Rabadon/Void (zależy od MR przeciwnika). Preferuje taki build, bo daje mi ogromg push power, nie jestem “na strzała” dzięki resistom z zohyni/Bansge i butków oraz dodatkowemu 500 hp z RoA.

   • Kokokoko

    budowanie roa najbardziej opłaca się na topie bo z reguły tam są nieco dłuższe wymiany, na midzie lepiej iść na assasyna ale diana to fajna postać jeżeli chodzi o buildy, więc tak naprawdę to już tylko wasze preferencje i jaki to build umiecie najlepiej wykorzystać

  • Masks of the Dead

   Z tym nie usuwaniem naznaczeń wyobraź sobie dmg z 3-4 dashów Diany w krótkim czasie (gdzie ona przy 1 dashu one shotuje)

 • I Made Penta On Darius

  Wie ktoś co z tym emblematem zwycięstwa ?

  • miszmasz5

   Czekamy, bodajże na koniec eventu okaże się, która strona wygrała i będzie można zrobić z tego ikone.

   • Alistar

    Porządek niech wygra

   • miszmasz5

    Ja na swojej liście znajomych widze w większości chaos.

   • Vershac (SgUrg)

    Chaos wygra. Wszyscy prawie wspierają raczka (Wśród ok. moich 50 znajomych tylko ja i 1 znajomy walczymy po stronie porządku)

   • miszmasz5

    Ja nie lubię obydwu postaci, ale gram z ikoną chaosu dlatego, że ikony bardziej mi się podobają i od zawsze w grach wolałem demony. Na mojej liście znajomych jest 8 ikon chaosu i 7 ikon porządku, a reszta to nieaktywne konta albo nie mają ustawionej ikony chaosu lub porządku

   • Jax

    Ja wpierw nie ogarnąłem o co chodzi i wybrałem Chaos i teraz się go trzymam bo nie chce mi się zmieniać ;D

   • Alistar

    Tak szczerze to sam jestem za chaosem XD

 • Gnar

  A zacząłem nią gać, mam nadzieję że dużo nie ruszą

 • No ale Riven to ty szanuj!

  Tak proszę o to! Zawsze chciałem mainować Dianę, ale jej mechanika mi się nigdy nie podobała :/ A teraz będę mieć szansę! <3

  • No ale Riven to ty szanuj!

   Znaczy się Riven nie zostawię lul

  • Posypka Czekoladowa

   A mi sie jej mechanika podoba i pewnie przestane ja lubic po zmianie xD a tak na serio to zobaczymy, moze zmiany beda fajne

   • Victor

    Diana i mechanika ;-;
    ?!
    Pierwsze słyszę xD
    Jedyne co trzeba to trafić z Q i masz killa xD

   • Jericho Swain

    No jak się nafedujesz to jest fajnie ^ ^.
    Q+R i adc idzie lulu 😛

   • Vershac (SgUrg)


    Graj na to na bloodmoonie. Wpierdziela się w dwóch ze statami 6/5 i robi double killa napierdzielając tylko głową w klawiaturę. To nawet takim Khazixem trzeba się troche napocić, aby coś zrobić, a tym to Q+W+R i zdejmuje cb w 0.90 s, a ty jedyne co możesz zrobić, to czekać ułamek sekundy aby zobaczyć mapę w odcieniach szarości.

    Moim zdaniem minirework byłby trafiony w 10

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Bez przesady aż tak jej nie zmienią 😛