League of Legends r.

Diana otrzyma reworka? Rioter wspomina o możliwej aktualizacji!

Wielu graczy z całego świata zapewne nie raz myśli, że Riot zapomniał o kimś takim jak Diana, ponieważ od tak dawna nie dostała ona żadnych znaczących zmian - ale to nie prawda! Jeden z Rioterów wspomina o Pogardzie Księżyca, która w przyszłości miałaby dostać minireworka!

Można sądzić, że Diana została zapomniana, ponieważ do tej pory nie dostawała jakichkolwiek znaczących zmian oraz nie było żadnych informacji na temat możliwej aktualizacji bohaterki. Dlatego dobrze znany Wam pracownik Riot Games postanowił zabrać głos w tej sprawie, aby rozwiać wątpliwości.

Tym kimś jest właśnie Meddler, który oprócz wyjaśnień wspomina o możliwej metamorfozie Diany:

Chcieliśmy wspomnieć o aktualnym stanie Diany, jakim jest brak jakichkolwiek prac związanych z nią, aczkolwiek nie zrobiliśmy tego. Nasza wiara wobec bohaterki polega na tym, że kiedy się nią zajmiemy, to nasze plany nie będą polegać na jej zrównoważeniu, a prawdopodobnie na minireworku, jak w przypadku Rek’Sai czy Heimerdingera. Nie wiadomo dokładnie, kiedy miałoby to nastąpić, ale chciałem Was poinformować, że nie zapomnieliśmy o jej istnieniu czy fakcie, że potrzebuje pomocy.

Jak sami widzicie, możecie być spokojni o Dianę i jedyne, co pozostało, to czekać z nadzieją, że czas jej aktualizacji nadejdzie w szybkim tempie.

Dajcie znać o Waszej opinii odnośnie tego, co tutaj przeczytaliście.