League of Legends r.

Diana kontra Leona. Kto wygra?

Słońce i Księżyc. Leona i Diana. Dwa przeciwieństwa, które połączyła wspólna tragiczna historia. Która z nich wygrałaby, gdyby stanęły do walki? 


Góra Targon ostatnio cieszyła się dużym zainteresowaniem w świecie League of Legends. Możemy tu wymienić dość głośny rework Tarica, czy też wyjście nowego bohatera – Aurelion Sola. Pracownicy Riot Games nie zapomnieli o bohaterkach związanych z tą górą. Tak też, Leona i Diana dostały zaktualizowane historie.

(tutaj możecie przeczytać więcej na temat samej góry, oraz poznać historie bohaterów: klik)

Targon

Mhija pisze:

Po zaktualizowaniu historii Diany i Leony, zaczęliśmy zastanawiać się, która z nich wygrałaby, gdyby walczyły ze sobą.

Podjęliśmy współpracę z Nevarky (twórca poniższej animacji) aby przedstawić jakby wyglądała hipotetyczna walka pomiędzy Promykiem Jutrzenki a Pogardą Księżyca.

Krótki filmik nie daje nam jednoznacznej odpowiedzi, która z bohaterek wygrywa. Ma to trzymać nas w napięciu oraz daje możliwość rozpoczęcia dyskusji na ten temat. Na stronie forum League of Legends, gdzie pojawił się ten wpis (klik) znajdziecie sondę, w której możecie wyrazić opinię, która z bohaterek powinna wygrać. Również na YouTube, w komentarzach pod filmikiem, toczą się dyskusje na tematy wyniku tego pojedynku. Zdania fanów są podzielone.

Zapraszamy do oglądania.

Leona i Diana. Kto wygra pojedynek?


Stoicie po stronie Diany czy Leony? I dlaczego? Czy bohaterki te powinny ze sobą walczyć? Może postacie te, jako przeciwieństwa, jak yin i yang, dopełniają się wzajemnie i harmonia między nimi przyniosłaby najwięcej korzyści? I na koniec… jak podoba Wam się historia Diany i Leony? Napiszcie w komentarzach, chętnie poznamy Wasze opinie!

Leona i Diana

Powyższy obrazek jest szkicem IronStylusa – pracownika Riot Games. IronStylus od zawsze sporo wypowiadał się o relacjach przedstawionych bohaterek. Jednym z jego cytatów na temat Diany i Leony jest:

Chcemy, aby były ze sobą powiązane i nie wnikając zbyt głęboko w przypuszczenia czy implikacje, bez podawania zbytnich szczegółów, co może być bardziej tragicznego od konieczności zabicia kogoś, kogo kochasz?

 

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik.