League of Legends r.

Diamondprox wraca do Gambit Esports!

Gambit Esports z przyjemnością ogłaszają, że ponownie dołączy do nich Danil 'Diamondprox' Reshetnikov. Jako kapitan poprowadzi drużynę w lidze LCL.  Zespół zostanie złożony od podstaw w oparciu o zalecenia Diamondproxa.

Danil ‘Diamondprox’ Reshetnikov podpisał kontrakt z Gambit Esports, który potrwa do końca sezonu 2017. Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna i przetrwa wiele lat!

gambit

 

Dla wielu fanów, Gambit i Diamondprox tworzą jedną całość. Trudno jest wyobrazić sobie Danila w innej drużynie. Większość swojej kariery e-sportowej spędził on właśnie w składzie Gambit Esports. To właśnie w tym zespole Diamondprox zdobył m.in. pięć tytułów Mistrza Europy oraz dwukrotnie otrzymał nagrodę Intel Extreme Masters MVP.

Analitycy uważają Danila za najbardziej wpływowego gracza League of Legends w historii. Styl, który zaprezentował w roku 2012 stosowany jest do dzisiaj, a wielu innych profesjonalnych graczy wzorowało się na nim.

Zespół z Diamondproxem w składzie skradł serca tysiąca fanów, ze względu na swoją charyzmę i niezliczoną liczbę osiągnięć. To jedyny team z Zachodu, który w tamtych czasach przez wiele lat miał okazję zmagać się z najsilniejszymi drużynami z Korei Południowej.

 

Diamondprox o swoim powrocie

Na scenie e-sportowej miałem okazję gościć wystarczająco długo. Po roku spędzonym za granicą doszedłem do wniosku, że powrót do Gambitu, jest dużo lepszym rozwiązaniem niż dołączenie do drużyny z NA LCS. Myślę, że mogę wywrzeć większy wpływ na drużynę, która podziela moje zdanie, na drużynę, w której wszyscy się wzajemnie szanują. Biorę na siebie odpowiedzialność za stworzenie niezapomnianych wrażeń dla regionu, w którym zaczęła się moja kariera. Dumnie, z logiem Gambit Esports!

 

Co sądzi o tym Konstantin “groove” Pikiner – dyrektor generalny Gambit Esports

Danila można uznać za jednego z założycieli Gambitu. Niesamowicie przyczynił się do rozwoju naszego zespołu. Całym sercem wierzę, że drużyna prowadzona przez niego osiągnie znakomite rezultaty. My dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić chwałę naszej lidze. Diamond, witamy z powrotem!

A Wy co o tym sądzicie? Ja osobiście nie mogę się doczekać meczy, z ponownym udziałem Diamondproxa. Czekam na Wasze zdanie w komentarzach!