League of Legends r.

Darmowa Riot Kayle!

Riot przyznaje prezenty z okazji 10-lecia Riotu! Darmowa Riot Kayle!

Gdy 10 lat temu zaczynaliśmy tę podróż w nieznane, nie mieliśmy pojęcia, czym stanie się Riot i League. Mamy to szczęście, że dzięki pasji społeczności graczy możemy wciąż się rozwijać i ewoluować, chociaż od tamtej chwili minęło już 10 lat.

Trudno w tej sytuacji powiedzieć coś więcej niż po prostu „Dziękujemy”!

Aby uczcić dziesięciolecie istnienia naszej firmy i pokazać, jak bardzo doceniamy wkład społeczności we wspólne rozwijanie gry, postanowiliśmy zorganizować (małą) uroczystość.

Z tej okazji Riot ma dla nas kilka prezentów!

Ikona i skórka Riot Kayle!

image

Każdy gracz League of Legends, który rozegrał grę w ciągu paru ostatnich miesięcy otrzyma nową ikonę przywoływacza oraz skórkę Riot Kayle. A każdy, kto nie ma jeszcze Kayle, otrzyma również samą bohaterkę. Jeśli masz już i bohaterkę, i skórkę, dostaniesz tajemniczy prezent. Gracze, którzy nie mogą odebrać tajemniczego prezentu, otrzymają jego równowartość w RP w swoim regionie.

Proces wręczania prezentów potrwa kilka dni, więc tych, którzy jeszcze niczego nie dostali, prosimy o chwilę cierpliwości. I nie przejmujcie się, jeśli od jakiegoś czasu nie graliście — w przyszłym tygodniu przeprowadzimy kolejną turę, aby obdarować każdego, kto się zaloguje i rozegra grę.

Riot zacznie rozdawać skórkę dziś w nocy, powinniście ją więc dostać już jutro, najpóźniej po kilku dniach (po 23 września można pisać do supportu).

NIE TRZEBA nigdzie skórki odbierać, niczego wpisywać, wchodzić na strony etc.

riotkayle_banner

Weekend dodatkowych PZ

Mamy też w zanadrzu weekend dodatkowych PZ. Podstawowa wartość otrzymywanych PZ będzie podwojona od godziny 9:01 CEST 16 września, aż do godziny 8:59 CEST 19 września (czyli od piątku do poniedziałku). To jest stała premia — umówione grupy i drużyny otrzymują takie same premie, jak gracze grający solo.
Dziękujemy za ostatnie 10 lat! Umieramy z ciekawości, co przyszłość ma dla nas w zanadrzu.