r.

Czysty rejestr nie dla wszystkich!

Kogo konkretnie dotyczy reset rejestru? RiotLyte odpowiada!

W jednym z naszych artykułów (klik!) pisaliśmy o tym, że Riot wykasuje trwające kary, a Wy zyskacie możliwość nowego startu. Aby sprecyzować tę informację i podać więcej szczegółów, przedstawiamy wypowiedź RiotLyte’a:

Gracze, którzy otrzymali 7- lub 14-dniowy ban, nie otrzymają czystego rejestru w patchu 5.18. Dotyczy to tylko tych, którzy mieli ograniczenia czatu lub gier rankingowych. Kończymy układanie zasad nagród za rankedy na 2015 rok, ujawniliśmy również plan zresetowania ograniczeń czatu i gier rankingowych i – jak wspomnieliśmy wcześniej – gracze z takowymi aktywnymi na koniec sezonu nie otrzymają swoich nagród.”

Innymi słowy – jeśli będziecie niegrzeczni nawet po zresetowaniu rejestru, nie otrzymacie nagród. RiotLyte kontynuuje:

“Co do banów, nadal chcemy dać szansę graczom, aby mogli otrzymać swoje nagrody. Sprawdziliśmy dane i rozważamy uznanie gracza za “zresocjalizowanego”, jeśli po otrzymaniu danego bana nie dostał kolejnego przez kilka następnych miesięcy (i oczywiście nie posiada on ograniczeń na czat albo rankedy pod koniec sezonu). O konkretnych liczbach zdecydujemy w przyszłym tygodniu.”

Zatem, moi drodzy, jeśli chcecie nagrody – od tej pory musicie uważać! Nadal również czekamy na informacje o tym, ile czasu bez kar będzie do nich wymagane. Czekacie w napięciu na takowe, czy może w ogóle Was to nie dotyczy, bo nigdy nie otrzymaliście bana?

 

Źródło: ask.fm