League of Legends r.

Hextech crafting – czy warto zatrzymać Gemstone?

Hextechowy warsztat wniósł do gry nie tylko darmowe skiny albo postacie. Można także zdobyć w nim unikaty poprzez Gemstone. Obecnie jest skin dla Anki i warda, czy Riot planuje coś dodać?

Jak już wiemy, Hextech Annie_MIN Annie jest dość nietypowym i unikatowym skinem, a grać nim może obecnie garstka osób ze sporym szczęściem. Można ją zdobyć na trzy sposoby:

  • Wylosowanie odłamka tejże skórki ze skrzyni
  • Reroll trzech odłamków skórek
  • Wymiana 10 sztuk Gemstonów na skina

Innym zastosowaniem dla Kamyczka jest wymiana na komplet (skrzynia + klucz), co daje kolejną szansę na rzadką skórkę. Są osoby, którym ta Anka nie będzie się podobać. Co w takim wypadku zrobić z Kryształkiem?

Czy warto zachować Gemstone?

Takie pytanie zadał Rioterom jeden z graczy. Odpowiedzi udzielił WizardCrab:

Jeśli nie podoba Ci się Hextech Annie, na Twoim miejscu zachowałbym Gemstone. Prawdopodobnie w przyszłości będzie można za nie zdobyć więcej unikalnych łupów.

Jeśli dobrze zrozumiałem, w przyszłości NA PEWNO będzie więcej takich łupów. Dlaczego? Wiele osób powtarza, że Riot skupia się ostatnio na wydawaniu skinów, zamiast naprawie i balansie samej gry. Kryształki są rzadkim łupem, a na otrzymanie fragmentów klucza i skrzynek mamy dość ograniczoną szansę. Idąc skrótem myślowym, sprzeda się więcej jednego i drugiego (albo nawet zestawów), jeśli co jakiś czas pula nagród będzie wzbogacana o nowe smaczki.

Annie_Splash_10

Co może być następne? Być może postać dostępna tylko i wyłącznie poprzez wymianę Gemstone? Byłaby przez to rzeczywiście wyjątkowa. Pozostaje nam tylko czekać na ruch ze strony Rito. 🙂 /

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]