League of Legends r.

Czy Urfwick i Greywick wrócą do sklepu?

Warwick w swojej nowej odsłonie już niedługo zagości w Lidze. Oczywiście wraz z samą postacią odnowione zostają wszystkie skórki. W tym te limitowane.

Kilka wieków temu, Riot Games stworzył parę limitowanych skórek do Warwicka. Grey Warwick (znany głównie jako Greywick) był możliwy do zdobycia poprzez system “Zaproś Znajomego”, który ruszył w 2009 roku. Natomiast skórka Urf the Manatee Warwick (potocznie Urfwick) została wydana w Prima Aprilis 2010 roku. Cena skina wynosiła wówczas 5000 RP, która po chwili została obniżona o 99% i skórkę mogliśmy nabyć za jedyne 5 RP! Był to jedyny dzień, w którym zakup tego unikatowego skina był możliwy.

Wraz z updatem Warwicka, zmieniły się wszystkie skiny, jakie posiadał. Oznacza to, że istnieje szansa na to, że skiny te wrócą do sklepu i ponownie będą możliwe do zakupu. Wspomniał o tym osobiście, nasz ulubiony Meddler:

Szukamy sposobów na udostępnienie Wam zarówno Urfwicka jak i Greywicka, jako iż po odnowieniu prezentują się one naprawdę dobrze, a na chwilę obecną nie ma możliwości zakupienia ich w sklepie. Nie mamy jednak pewności, które rozwiązania sprawdzą się w tym przypadku najlepiej, gdyż z tymi skórkami wiąże się również pewna historia.

A oto, jak skórki te prezentują się w grze:

A tutaj porównania splashartów:

Urfwick

Greywick

Piona dla Scope za pomoc!


A Wy, co sądzicie na ten temat? Uważacie, że przywrócenie tych skórek byłoby dobrą decyzją? Zapraszam do dyskusji!